Męskie prezenty idealne nie tylko na lato

Nosidło na piwo
Dla prawdziwych piwoszy przygotowaliśmy kilka oryginalnych propozycji, które zdecydowanie zawrócą im w głowie. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pomimo tego, że już prawie jesień, to żar leje się z nieba, a każdy z nas próbuje się schłodzić na przeróżne sposoby. Jedni unikają słońca a jeszcze inni je kochają. Jedno jest pewne – na upalny dzień najlepsze jest piwo. Nie ma nic lepszego niż wypoczynek na działce, przy zimnym browarze. Pysznym chmielowym smakiem zachwycają się zarówno kobiety jak i mężczyźni, jednak to zdecydowanie ta druga grupa chętniej sięga po butelki wypełnione złocistym napojem. Piwo to nieodłączny element naszego życia, towarzyszy nam podczas meczów, spotkań towarzyskich, pijemy je świętując czy odpalając grilla w ogrodzie.

Dla prawdziwych piwoszy przygotowaliśmy kilka oryginalnych propozycji, które zdecydowanie zawrócą im w głowie. Naszym wakacyjnym MUST HAVE została skrzynka na piwo. Ten niezwykły upominek powoli wypiera nieestetycznie wyglądające kraty na piwo. Od teraz butelki tego szlachetnego trunku przechowujemy w najlepszym stylu! Pokażemy Ci kilka różnych wariantów, tak, abyś mógł dostrzec jak bardzo różnorodny jest ten produkt. Co najlepsze, boki prezentowanych przez nas nosideł zdobi unikalny grawer sprawiający, że wyrób staje się nie do podrobienia.

Wybierając nasze skrzynki na piwo dbasz o środowisko, gdyż artykuły są w całości eco – wykonane z odnawialnych tworzyw takich jak drewno. Każdy z przedstawionych prezentów znajdziesz w naszym sklepie → https://eprezenty.pl/skrzynki_na_piwo,c,222

Dla prawdziwego konesera

Naszą pierwszą propozycją będzie stylowe nosidło z zabawnym nadrukiem „wyborny koneser”. Produkt sprawdzi się doskonale zarówno dla taty jak i brata czy męża. Każdy mężczyzna z całą pewnością doceni funkcjonalny charakter tej wyjątkowej niespodzianki. Skrzynka zdecydowanie ułatwi transport alkoholu – dzięki niej nie ma mowy o żadnej zbitej butelce! Uchwyt wykonany z solidnie splecionego sznura to duże udogodnienie, które pozwala na wygodę w podnoszeniu sosnowego nosidła. Jeśli szukasz uniwersalnego prezentu dla niego, ten model będzie strzałem w dziesiątkę.

Na prezent z okazji 18 urodzin

Cofnij się w czasie i pomyśl… Które urodziny były dla Ciebie najważniejsze? Stawiamy na te osiemnaste! Dla każdego młodego człowieka krok w dorosłość to niezwykle ekscytujące przeżycie. Od teraz staje się pełnoprawnym członkiem naszego społeczeństwa, a więc może, między innymi, spożywać wysokoprocentowe trunki. Najlepszym upominkiem dla młodego dorosłego będzie pojemne nosidło na piwo. Tak jak każdy z naszych produktów, jego ściankę zdobi oryginalny grawer, w tym przypadku imienia oraz figlarnego napisu. Taka niespodzianka z pewnością wywoła uśmiech na twarzy solenizanta.

Niezbędnik wędkarza

Lato to czas niekończącego się relaksu, a gdzie najlepiej się wypoczywa? Fani wędkowania z całą pewnością się z nami zgodzą- nigdzie nie odpoczniesz tak, jak nad wodą! Nasza kolejna propozycja została zadedykowana wędkarzom. W końcu wypad na ryby nie obejdzie się bez zimnego piwa. Na sosnowej skrzyni widnieje nadruk nawiązujący tematyką do połów ryb. W połączeniu z personalizacją w postaci imienia właściciela, dostaniemy niebanalny upominek, dający nieocenioną radość!

Personalizowane prezenty są teraz na topie, więc nie zastanawiaj się nad oklepanymi podarunkami, które niosą rozczarowanie. Postaw na doskonały letni upominek jakim jest skrzynka na piwo.


Materiał partnera zewnętrznego