Oryginalny prezent dla chłopaka

Prezent

Niezapomniane urodziny chłopaka zapewni wyjątkowy prezent w postaci ekstremalnego przeżycia. Pomysłem na prezent może być, np.: skok na linie z wysokości 90 metrów, przejażdżka 5 tonowym monster trackiem czy samochodem wyścigowym po profesjonalnym torze. W dniu urodzin można ofiarować ukochanemu sportowy upominek w postaci np. karnetu na siłownię czy indywidualnej lekcji  squasha lub wspinaczki ściankowej

Ekstremalne prezenty dla niego

Prezent-przeżycie, jak skok na bungee, z pewnością na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Skoki odbywają się z wysokości około 90 metrów. Na miejscu znajdują się instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo w trakcie zabawy, a także odpowiednie dobranie sprzętu w postaci liny i uprzęży. Istnieje możliwość nagrania całego wydarzenia kamerą bądź wykonanie relacji zdjęciowej. Po oddanym skoku uczestnik zabawy otrzymuje pamiątkowy certyfikat – dowód odwagi, którym można się później pochwalić znajomym.

Prezent dla aktywnych fizycznie

Panowie, którzy przywiązują dużo uwagi do swojego wyglądu i chętnie podejmują aktywność fizyczną, na pewno ucieszą się z prezentu związanego ze sportem. Upominkiem może być np. karnet na siłownię lub basen czy rozpisany plan treningowy. Ciekawym pomysłem na prezent dla chłopaka jest również indywidualna lekcja z instruktorem. Latem ukochanemu można zatem ofiarować naukę windsurfingu, wakeboardingu lub kitesurfingu a zimą np. snowboardu czy jazdy na nartach. Popularnością cieszą się także prezenty w postaci lekcji gry w tenisa, wspinaczki ściankowej, squasha, tańca czy szermierki.

Urodzinowy prezent dla miłośnika motoryzacji 

Oryginalnym prezentem na niego będzie przejażdżka sportowym autem po profesjonalnym torze wyścigowym. Zabawa jest całkowicie bezpieczna, a nad przebiegiem jazdy czuwa instruktor, który siedzi na miejscu pasażera. Ciekawym pomysłem na niespodziankę urodzinową dla ukochanego jest voucher na przejażdżkę off-road, czyli jazdę terenowym autem po specjalnie wydzielonym terenie z przeszkodami, jak silne wzniesienia, błoto czy zbiorniki wodne. Podobne przeżycia daje możliwość kierowania ogromnym monster truckiem. Auto sięga 3,5 metró wysokości i waży prawie 5 ton. Ryk silnika i wysokie zawieszenie powodują, że jazda tym samochodem daje ogrom przyjemności i mocnych wrażeń.