Obudowy na telefon – co warto wiedzieć na ich temat?

Obudowa na telefon
Kupując obudowę, pod uwagę należy wziąć przede wszystkim nasze indywidualne potrzeby. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dostępne obecnie na rynku smartfony to niezwykle delikatne urządzenia, wymagające skutecznej ochrony. Często wystarczy upadek z małej wysokości lub chwila nieuwagi, żeby trwale uszkodzić nasz sprzęt, a w szczególności stłuc szybkę. Przed tego typu przykrymi sytuacjami skutecznie ochronią nas jednak obudowy na telefon.

Kupując obudowę, pod uwagę należy wziąć przede wszystkim nasze indywidualne potrzeby. Inną obudowę na telefon kupią bowiem osoby, którym zależy, by taki gadżet był efektowny i pasował do ich codziennych stylizacji, inną – miłośnicy sportu i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Poznaj wszystkie modele obudowy na telefon

Do wyboru mamy następujące rozwiązania:

  • Etui silikonowe – gwarantują wysoki poziom zabezpieczenia, a jednocześnie są niedrogie, dzięki czemu możemy wyposażyć się w kilka sztuk, na przykład w różnych kolorach, i dowolnie je wymieniać. Takie etui na telefon dostępne są w wielu różnych wersjach kolorystycznych oraz wzorach, dla każdego modelu telefonu.
  • Kabury – to pokrowce wykonane najczęściej z bardzo grubej skóry, które skutecznie chronią smartfona przed uszkodzeniami. Bardzo często są wyposażone w specjalny uchwyt umożliwiający przymocowanie etui do spodni czy paska. Warto wybrać model posiadający otwory umożliwiające korzystanie z najpotrzebniejszych przycisków oraz slotów, w przeciwnym razie obniżysz znacznie komfort użytkowania swojego urządzenia.
  • Futerały – takie modeleposiadają klapkę zasłaniającą ekran. Tył smartfona jest tu zabezpieczony przy pomocy specjalnej podkładki ze skóry, materiału lub tworzywa sztucznego. Nie musisz go zdejmować, jednak Twój telefon nie będzie widoczny dla innych w całej swej okazałości, przysłonięty futerałem.
  • Wsuwki i kieszonki – skutecznie chronią telefon przed zarysowaniem czy uszkodzeniem. Niestety, dostęp do ekranu jest tutaj nieco utrudniony, jako że za każdym razem należy wyjmować smartfon z etui, dlatego nie jest to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością wśród użytkowników. Niemniej jako skuteczne zabezpieczenie urządzenia jak najbardziej zdaje egzamin.
  • Etui dla osób aktywnych – pozwalają one na umieszczenie smartfona na ramieniu, dzięki czemu możemy swobodnie korzystać z niego podczas biegu, jazdy na rowerze czy treningu na siłowni. Takie etui jest wyposażone w specjalną zapinkę, którą możemy dopasować do rozmiaru naszej ręki. Dzięki zintegrowanym otworom możemy z łatwością wpiąć słuchawki czy regulować głośność dźwięków, nie zdejmując tego zabezpieczenia.

Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,