Modne paznokcie jesienią

Jesienią nadal najważniejszy będzie kolor. Na topie pozostają: pistacjowy, różowy i pomarańczowy. Na chłodniejsze dni najlepszym rozwiązaniem są paznokcie w kolorze śliwki, zieleni, brązu, granatu, albo srebro | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Trendy w manicure zmieniają się w zależności od pory roku. Warto być na bieżąco z obowiązującymi nowościami, by móc cieszyć się modnymi paznokciami przez cały rok. Najnowsze jesienne trendy, inspirowane są pokazami mody najlepszych, światowych projektantów.

Magia koloru

Jesienią nadal najważniejszy będzie kolor. Na topie pozostają: pistacjowy, różowy i pomarańczowy. Na chłodniejsze dni najlepszym rozwiązaniem są paznokcie w kolorze śliwki, zieleni, brązu, granatu, albo srebra. Wszystkie proponowane barwy kojarzą się z kolorami jesieni, dlatego są idealne o tej porze roku. Ważne, by przy malowaniu trzymać się zasady kontrastu, albo utrzymania makijażu i paznokci w jednym tonie. Cała stylizacja powinna być spójna i łączyć harmonijnie oba elementy. Jak się okazuje doskonałym pomysłem są również białe paznokcie, które do tej pory był trendem letnim. Żeby urozmaicić stylizację można nakleić na paznokcie kolorowe wzorki. Dodatkowo, warto nadać paznokciom interesujący kształt, co również sprawi, że przestaną być nudne. Projektanci mody zachęcają również do korzystania z kolorów nude. Przy tych barwach ważny jest kształt paznokcia. Najmodniejsze w tym sezonie są te migdałowe i prostokątne z zaokrąglonymi rogami.

Czerwień i czerń

Nadal modna jest czerwień, którą od dekad noszą kobiety na całym świecie. Poza tym, na topie są eleganckie czarne paznokcie, które mają w sobie nutkę tajemniczości i drapieżności. Najważniejsza jest w tym przypadku głębia koloru. Na drugi plan schodzi kształt paznokcia. Ważne, by barwa była intensywna i przywodziła na myśl nieco mroczne klimaty.

Wzory

Bardzo modne są tej jesieni wzory na paznokciach. Mogą one nie tylko rozświetlić białe paznokcie, ale warto je nosić na barwach nude. Wiele ciekawych płytek, znajduje się na: https://konadnail.pl/pl/c/Plytki-tematyczne-M/160. Najpopularniejsze są printy w kratkę, paski i kropki. Nie mniej jednak wiele osób decyduje się na kwiaty i obrazki. Uzupełnieniem stylizacji może być brokat, albo trójwymiarowe elementy. Od wielu sezonów głównym zadaniem paznokci jest wyrażanie naszej osobowości. Dzięki niekonwencjonalnym dodatkom, można stworzyć niepowtarzalną stylizację.

Możliwości stylizowania paznokci jest naprawdę mnóstwo. Najważniejsze jest to, by były one zadbane. Nie ważne czy paznokcie są długie czy krótkie, odpowiednio dobrany kolor i dodatki sprawią, że będą wyglądać pięknie. Warto zmieniać barwy paznokci, by wprowadzić do stylizacji powiew świeżości. Wiadomo, że najpiękniejsze paznokcie wykona nam profesjonalistka w salonie kosmetycznym, ale warto pamiętać, że stylizacje tworzone w domowym zaciszu, również są niepowtarzalne. Wszystkie niezbędne akcesoria do zdobienia paznokci znajdują się w Internecie. Można je nabyć bez wychodzenia z domu.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, , ,