„Banalna piosenka o miłości w Święta” zapowiada nowy album Doroty Osińskiej

Dorota Osińska przygotowała nowy album z Pawłem Steczkiem, kompozytorem wszystkich utworów na płycie | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Czwarty album w dorobku Doroty Osińskiej zapowiada świąteczny singiel Banalna piosenka o miłości w Święta. Płyta zatytułowana Osina ukaże się w lutym 2018 roku. 

Dorota Osińska przygotowała nowy album z Pawłem Steczkiem, kompozytorem wszystkich utworów na płycie:

– Czasami kilka wspólnie zagranych dźwięków wystarczy, by kompozytor i wokalistka mieli pewność, że stworzenie płyty razem to po prostu konieczność. Mam szczęście, bo zdarza mi się to kolejny raz. Po raz pierwszy natomiast kompozytor zdołał wymusić na mnie twórczą aktywność, w wyniku czego, po kilku miesiącach pracy powstał krążek, na którym niemal wszystkie piosenki opatrzyłam w słowa.mówi wokalistka.

Pomysł na piosenkę świąteczną powstał niemal na początku współpracy nad płytą.

– Kiedy zaczęliśmy rozmawiać o wspólnej płycie, od razu chcieliśmy napisać piosenkę w świątecznym klimacie, Paweł skomponował piękną melodię, w której od pierwszych dźwięków słychać śnieg, czuć choinkę i Bożonarodzeniowy czar. Ubrałam tę melodię w słowa. Nie wyszło o świętach tylko o miłości, której najlepiej doświadczać właśnie w tym magicznym czasie. – dodaje Osińska.

Teledysk Banalnej piosenki o miłości w Święta:


Materiał partnera zewnętrznego