Podaruj dziecku przyjemność – hulajnogi Scoot and Ride

dzieci w domu na hulajnogach
Z hulajnogi Scoot and Ride Twoja pociecha skorzysta nie tylko na dworze | fot.: stock.adobe.com

Pierwsze kroki dziecka przywołują wiele emocji. Tylko tych pozytywnych! Jeśli całości może towarzyszyć dobra zabawa, to dla malucha tym lepiej. Takie rozwiązanie pozwala spędzić dużo wolnego czasu na wspólnym uśmiechu i zrozumieniu. Pokaż dziecku, że codzienny spacer nie musi być nudną rutyną. Wystarczy, że podarujesz mu hulajnogę Scoot and Ride. Dzięki temu rozbudzisz aktywność fizyczną, wyobraźnię i humor u swojego malucha. Miłe spędzenie wspólnego czasu gwarantowane!

Nowy sprzęt dla Twojego dziecka

Hulajnoga Scoot and Ride to urządzenie rozwijające dziecko na wielu płaszczyznach. Wyposażona jest w siedzisko, które można zdemontować, dzięki czemu dziecko może poruszać się na niej, siedząc. Wtedy hulajnoga pełni funkcję jeździka, tyle że z trzema kołami, więc łatwiej jest maluchowi utrzymać równowagę.

Model Highwaykick1 2w1 marki Scoot and Ride przeznaczony jest dla dzieci między 1. a nawet 5. rokiem życia. Jeśli Twoje dziecko stawia pierwsze kroki w swoim życiu, to możesz użyć hulajnogi jako jeździka. Siedzenie wykonane jest z miękkiej pianki, więc dziecku będzie wygodnie.

Udana zabawa nie tylko na dworze

Z hulajnogi Scoot and Ride Twoja pociecha skorzysta nie tylko na dworze. Może równie dobrze szaleć na trzech kółkach w domu, wszystko ze względu na niewielki rozmiar. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji wysokości kierownicy. Dzięki temu nawet gdy dziecko urośnie, możesz dostosować hulajnogę Scoot and Ride do wzrostu. Hulajnoga wytrzyma wagę do 50 kg, natomiast jeździk do 20 kg.

Koła wykonano z antypoślizgowego materiału, co daje poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo mechanizm pracuje cicho, więc zabawa nie będzie uciążliwa dla reszty domowników. By uniknąć wywrotek przy gwałtownych skrętach, zastosowano gumowy materiał na kołach. Całość solidnie trzyma się powierzchni i zwiększa bezpieczeństwo zabawy.

Zabierz ją wszędzie

Hulajnogę Scoot and Ride możesz zabrać ze sobą wszędzie. W ten sposób uszczęśliwisz swoje dziecko, ponieważ będzie miało ulubioną zabawkę cały czas ze sobą. Całość można złożyć do niewielkich rozmiarów, przez co zajmuje mało miejsca w bagażniku samochodu. Jeśli wybierasz się za granicę samolotem, nic nie stoi na przeszkodzie, by Highwaykick1 włożyć do większej walizki. Jej złożenie zajmuje moment i nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi. Na tym polega fenomen hulajnogi Scoot and Ride.

Dzięki swojej konstrukcji i przeznaczeniu hulajnoga jest doceniana przez ekspertów na całym świecie. Zdobyła szereg nagród, co daje potwierdzenie jej solidnej jakości. Podaruj swojemu dziecku radość, a przy okazji miej wpływ na jego właściwy rozwój.

Materiał partnera

Tags from the story