Pożyczka bez BIK na dowód osobisty

Centy w słoikach
Zadłużone osoby zmniejszają swoją szansę na pożyczkę, ale nie tracą jej do zera | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

W Internecie możemy zauważyć wiele firm reklamujących się pod hasłem ,,Pożyczka na dowód osobisty”, ,,bez BIK”. Czy te wszystkie hasła to tylko chwyt marketingowy? Otóż nie! Firmy pozabankowe w swojej ofercie mają produkty, które można wziąć za pomocą jednego dokumentu oraz dla osób w bazach BIK. Wystarczy znaleźć odpowiedni rankingu, na którym można porównać wiele pożyczek w jednym miejscu.

Brak papierologii

Wzięcie kredytu może nam się kojarzyć z wypełnianiem wielu dokumentów oraz okazania wyciągów z konta. Takie sytuacje w dużej mierze mają miejsce, gdy staramy się o pożyczkę w banku. Kiedy ubiegamy się o finansowanie w instytucjach pozabankowych ten proces jest znacznie szybszy i łatwiejszy. W większości firm pożyczkowych nie musimy wypełniać żadnych dokumentów. Cały proces odbywa się przez Internet, gdzie potwierdzamy również swoje dane i podpisujemy umowę.

Żeby wypełnić wniosek online potrzebujemy tylko dowodu osobistego. Dane z niego będą niezbędne, aby przejść prawidłowo przez aplikację. Nie musimy poświęcać wielu godzin na wypełnienie 30 pól we wniosku pożyczkowym. Oferty pożyczek pozabankowych są przyjazne użytkownikom i ich wypełnienie aplikacji zajmuje zaledwie kilka minut. Wymagane pola zostały zmniejszone do minimum, tak aby każdy bez problemu mógł je wypełnić.

Bez BIK

Osoby zadłużone w BIK mogą mieć problemy w uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej. Na stronie https://pozyczka4you.pl/ możemy znaleźć firmy, dla których BIK nie będzie miał znaczenia. Szansa na pieniądze dla zadłużonych istnieje, tylko trzeba znaleźć odpowiednie firmy.

Zadłużone osoby zmniejszają swoją szansę na pożyczkę, ale nie tracą jej do zera. Nie każda firma zaufa osobie, która wcześniej miała problemy ze spłatą rat. W Polsce jest dostępnych parę firm, które nie patrzą na BIK. Dla nich ważne jest to jakie mamy aktualnie wpływy. Jeśli mamy je wystarczająco duże to zwiększamy swoją szansę na chwilówkę.

Z gwarantem

Kiedy jesteśmy w trudnej sytuacji, a potrzebujemy gotówki to może nam w tym pomóc druga osoba. Jeśli nasze zbyt duże zadłużenie uniemożliwia nam wzięcia pożyczki to dobrze jest znaleźć gwaranta, który będzie miał nieskazitelną historię kredytową. Z nim wzięcie pożyczki będzie łatwiejsze, kiedy na naszym koncie jest komornik sądowy.

 


Materiał partnera zewnętrznego