Prezent dla przyjaciółki

prezent dla przyjaciółki
Przyjaciółka to ważna osoba w życiu, dlatego w chwili jej świąt warto pomyśleć o nietuzinkowym, ciekawym i oryginalnym podarunkiem | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Przyjaciółka to ważna osoba w życiu, dlatego w chwili jej świąt warto pomyśleć o nietuzinkowym, ciekawym i oryginalnym podarunkiem. Co takiego wybrać? Poniżej kilka inspiracji i pomysłów na prezent dla przyjaciółki.

  • voucher na pakiet beauty – w skład pakietu wchodzi manicure i pedicure hybrydowy oraz masaż twarzy toffa przez 1 godzinę. Jest to idealny upominek dla przyjaciółki, która w strefie relaksu i krainie przyjemności stworzy swój własny luksus. W skład manicure’u wchodzi manicure klasyczny i malowanie lakierem hybrydowym utwardzanym promieniami UV. Taki manicure trzyma się dwa tygodnie. Pedicure utrzymuje się na stopach do czterech tygodni. W skład wchodzi pedicure klasyczny i malowanie paznokci lakierem hybrydowym. Masaż poprawia ukrwienie i przepływ chłonki, poza tym uelastycznia skórę szui, twarzy i dekoltu.

  • Drewniany album – jest to świetny upominek nie tylko dla przyjaciółki. Dzięki psersonalizowanemu albumowi od Carpentry Shop można namacalnie przechowywać zdjęcia z tych najważniejszych chwil. Album ma drewnianą okładkę na której może zaistnieć stosowny grawerunek. Wewnątrz albumu są czarne grube karty z przekładkami. Dzięki temu zdjęcia są bezpieczne i nie ulegną zniszczeniu. Brak kieszonek na zdjęcia umożliwia wklejenie dowolnej ilości zdjęć czy to będą małe czy większe. Układamy zdjęcia według naszego gustu i potrzeb. Przekładki kalkowe utrzymują zdjęcia w nienaruszonym stanie. Tak przygotowany album z pewnością ucieszy przyjaciółkę, która będzie mogła kolekcjonować zdjęcia nie tylko z waszej przyjaźni.

  • Bransoletka – wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, dzięki czemu nie ciemnieje i nie uczula. Bransoletka jest regulowana, a sznurek pokryty jest grubą warstwą wosku co zapobiega mechaceniu. Na zawieszce można wygrawerować najważniejsze chwile takie jak imiona, daty, sentencję i życzenia. Grawer wykonywany jest mechanicznie, dzięki czemu utrzyma się przez długie lata nienaruszony. Zawieszka w kształcie serduszka w trzech kolorach do wyboru. Jest to nietuzinkowy upominek, który przez lata będzie przypominał te ważne chwile.

  • Świece zapachowe – ozdobne świece zapachowe to doskonały pomysł na upominek dla przyjaciółki. Bogata paleta aromatów ułatwia znalezienie tego jedynego. Świece dostępne są w różnych rozmiarach i kształcie. Taka świeca do doskonały dodatek do wnętrza nie tylko salonu. Z ofiarowanego upominku w postaci świecy zapachowej twoja przyjaciółka będzie zadowolona i pozytywnie przyjmie prezent.

Prezentów dla przyjaciółki jest naprawdę sporo. Powyżej kilka z nich. Mamy nadzieje, że przykłady z artykułu ułatwią zakup podarunku i podpowiedzą co takiego oryginalnego można kupić.


Materiał partnera zewnętrznego