Rocznica ślubu nie musi być nudna. Spersonalizowany prezent to świetny pomysł dla par

personalizowane wino
Lakierowana skrzynka na wino, zestaw do wina lub elegancka karafka z dedykacją będą dobrym wyborem | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wybierając prezent na rocznicę ślubu, warto pokazać osobom, które chcemy obdarować, że je znamy. Taki upominek powinien być przemyślany i zgodny z potrzebami obdarowanych. Podpowiadamy, jakie prezenty doskonale sprawdzą się jako rocznicowe upominki. Wymieniamy również doskonałe propozycje na prezenty dla współmałżonka.

Elegancki prezent na rocznicę ślubu – co wybrać?

W przypadku okrągłych rocznic warto wybrać ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu. Lakierowana skrzynka na wino, zestaw do wina lub elegancka karafka z dedykacją będą dobrym wyborem. Tak samo, jak drewniane szkatułki z dedykacją, powinny sprawić wiele radości adresatom prezentu. Z pewnością odpowiedni elegancki prezent na rocznicę ślubu uda się znaleźć w sklepie internetowym Gifted: https://www.gifted.pl/prezenty-na-rocznice-slubu. Asortyment jest bardzo bogaty, ponadto każdy klient ma możliwość spersonalizowania wybranego prezentu.

zestaw wino
W przypadku okrągłych rocznic warto wybrać ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu | fot.: materiał partnera

Taki elegancki upominek będzie idealny jako prezent na rocznicę ślubu dla rodziców, przyjaciół lub rodzeństwa. Jeżeli chcemy sprawić komuś radość, ciekawym pomysłem będzie wywołanie starych zdjęć ślubnych i włożenie ich w ładną ramkę. Taki prezent z pewnością przywoła miłe wspomnienia i będzie powodem do wzruszeń.

 

Jeśli dysponujesz większą ilością zdjęć danej pary, możesz zdecydować się na podarowanie jej całego albumu. Elegancki album wykonany z eko-skóry dobrze sprawdzi się w roli prezentu rocznicowego. Będzie to tym lepszy podarunek, jeśli wypełnisz go fotografiami z dedykacją. Tego rodzaju prezent z pewnością ucieszy jubilatów, w dodatku będzie stanowił niezwykłą pamiątkę na lata, a może i na całe życie.

 

Trafiony prezent na rocznicę ślubu dla znajomych lub przyjaciół

Pamiętaj, że prezent na rocznicę ślubu ma się podobać przede wszystkim danej parze. Każdy natomiast ma nieco inne potrzeby i odmienny gust. Dlatego nie istnieją prezenty w pełni uniwersalne. Choć chyba nie ma pary, która nie ucieszyłaby się ze skrzynki na wino lub słoika na ciastka.

personalizowany słoik na ciastka
Prezent na rocznicę ślubu dla znajomych może nawiązywać do wspólnej pasji danej pary | fot.: materiał partnera

Prezent na rocznicę ślubu dla znajomych może nawiązywać do wspólnej pasji danej pary. Oboje lubią podróżować? Podaruj im mapę-zdrapkę. Będą mogli zaznaczać na niej wszystkie odwiedzone miejsca. Często gotują wspólnie? Dwa fartuchy albo deska do krojenia na pewno im się spodobają! Jeżeli do tego wymyślisz zabawny napis, który pojawi się na fartuchach, właśnie stworzyłeś prezent idealny.

A może twoi znajomi lubią różnego rodzaju sporty? Czapki snapback albo personalizowane koszulki na pewno ich ucieszą! Kubki termiczne przydadzą się z kolei wielbicielom sportów zimowych. Czy jest coś lepszego niż gorąca herbata podczas dnia na stoku?

Jeśli jest to pierwsza rocznica ślubu, warto pomyśleć o jakimś gadżecie do mieszkania. Magnes na lodówkę, kubki, poduszki lub ramki na zdjęcia to tylko niektóre propozycje. A może wręczysz swoim znajomym spersonalizowane puzzle, które będą mogli powiesić na ścianie? Możliwości jest naprawdę mnóstwo!

Prezent na rocznicę ślubu dla męża – zaskocz go!

Z czasem w małżeństwie pojawia się rutyna. Rocznica ślubu do doskonały moment na to, żeby ją przełamać! Podaruj swojemu mężowi coś, czego się nie spodziewa. Piersiówka? Kufel z zabawnym napisem? A może puzzle lub portfel? Pamiętaj, że prezent na rocznicę ślubu może, a nawet powinien być zabawny!

Pokaż swojemu lubemu, że dobrze go znasz. Nosidło na piwo lub otwieracz z pewnością ucieszą miłośnika piwa. A może Twój wybranek bardziej ucieszy się ze szklanki do whiskey? Zestaw narzędzi to z kolei dobry pomysł na prezent dla majsterkowicza.


Materiał partnera zewnętrznego