Biustonosze bez fiszbinów – sprawdź, czy te modele są dla Ciebie

biustonosz bralette
Biustonosze bralette to doskonałe odzwierciedlenie obecnie panującej mody na naturalność | Źródło: bonprix.pl

Nie przepadasz za biustonoszami z usztywnieniem i fiszbinami, a przede wszystkim cenisz sobie jak najbardziej naturalny wygląd i maksymalny komfort? Dobrze trafiłaś, bo ten artykuł w całości poświęciliśmy modelom z cienkich materiałów, doskonale dopasowującym się do biustu i podkreślającym jego naturalne kształty. Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Biustonosz bralette, czyli popularna braletka

To zdecydowanie numer jeden w bieliźnianej kolekcji minimalistki. Nazwa biustonosza wywodzi się z języka francuskiego i znaczy po prostu „koronkowy top”. Trzeba dodać , że typowa braletka zamiast typowych miseczek posiada trójkątne fragmenty materiału, nie ma żadnych fiszbinów (nawet pod biustem), wypełnień oraz usztywniaczy. Jest więc bardzo cienka i zmysłowa, zwłaszcza gdy jest wykonana z koronki. Nie powiększa więc piersi, a podkreśla ich naturalne piękno. Biustonosze bralette to doskonałe odzwierciedlenie obecnie panującej mody na naturalność. Panie coraz chętniej akceptują swoje ciała, rezygnując ze sztucznych upiększeń – i dobrze! Należy jednak dodać, że braletki nie będą odpowiednie dla pań z bardzo dużym, ciężkim biustem.  Modne biustonosze bralette i nie tylko znajdziesz na: https://www.bonprix.pl/kategoria/379/biustonosze/.

Biustonosz soft, czyli jaki?

biustonosz soft bonprix
Miękki biustonosz soft (inaczej non padded) to kolejna propozycja dla pań, które szukają biustonoszy bez fiszbinów | Źródło: bonprix.pl

Miękki biustonosz soft (inaczej non padded) to kolejna propozycja dla pań, które szukają biustonoszy bez fiszbinów. Są to modele, które krojem bardzo przypominają klasyczne balkonetki, jednak nie posiadają wypełnień, usztywniaczy i wspomnianych wyżej fiszbinów w miseczkach. W sklepach można jednak znaleźć biustonosz soft z fiszbinami (umieszczonymi głównie pod biustem), ponieważ cechą charakterystyczna tego rodzaju biustonosza jest przede wszystkim brak wypełnień. Według brafitterek, biustonosze soft są odpowiednie zarówno dla kobiet z dużym, jak i z mniejszym biustem.

Biustonosz minimizer – dla kogo

biustonosz bez fiszbinów
Minimizery zostały zaprojektowane z myślą o paniach, które chcą optycznie pomniejszyć biust | Źródło: bonprix.pl

Jak można się domyślać, nazwa wywodzi się od angielskiego czasownika „minimize”, który oznacza po prostu „zmniejszać”. Minimizery zostały zaprojektowane z myślą o paniach, które chcą optycznie pomniejszyć biust, np. na potrzeby konkretnej stylizacji. Biustonosz tego typu „zbiera” piersi i nieco je spłaszcza, a to wszystko dzięki szerokim ramiączkom i elastycznym materiałom. Trzeba wspomnieć, że biustonosz minimizer posiada fiszbiny, które są konieczne, by dobrze podtrzymać i wymodelować duży biust. Weź pod uwagę potrzeby swojej sylwetki i wybierz odpowiedni model biustonosza. Najważniejsze, byś czuła się w nim komfortowo.

biustonosz beżowy bez fiszbinów
Weź pod uwagę potrzeby swojej sylwetki i wybierz odpowiedni model biustonosza | Źródło: bonprix.pl

Materiał partnera zewnętrznego