Sportowy styl według Philipp Plein

Buty męskie sportowe Philipp Plein
W ofercie Via Della Spiga znajdziemy marki, które w swoich projektach skupiają się mocno na sportowej modzie męskiej. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Każdy nas pragnie na co dzień akcentować swój styl. W zależności od naszej pracy oraz zainteresowań, będzie on mieścił się w innych granicach. Jednak w każdym stylu widać współczesne trendy, które bazują na modzie sportowej. Dodawanie jej akcentów do codziennych stylizacji to przejaw odwagi, kreatywności, a także pewności siebie. Dodaj sportowy akcent do swoich stylizacji!

Moda sportowa – po co?

Coraz częściej w modzie szukamy wyznaczników tradycji i klasyki. Ubrania te stanowią absolutną podstawę każdej stylizacji. Tworząc swój własny, niepowtarzalny styl korzystamy z powyższej bazy przełamując ją mocnymi kolorami, wzornictwem czy właśnie sportowym akcentem. Dodaje to nam lekkości, swobody i przede wszystkim wolności. Najprostszym zabiegiem jest połączenie klasycznej stylizacji z wygodnym obuwiem sportowym. Absolutny hit sezonu, którego musisz spróbować!

Philipp Plein w męskim wydaniu

W ofercie Via Della Spiga znajdziemy marki, które w swoich projektach skupiają się mocno na sportowej modzie męskiej. Wyróżnić tu musimy z pewnością buty Philipp Plein. Jest to męskie obuwie sportowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Buty posiadają ponadczasową formę oraz klasyczną kolorystykę. Dzięki uniwersalnej bieli i czerni, buty możemy nosić niemal do każdej stylizacji. Dodatkowo modele posiadają eleganckie zdobienia w postaci logotypu marki oraz liczne dżety. Obuwie te możemy dodać zarówno do klasycznego, wyjściowego stroju, jak i do codziennych stylizacji do pracy. (Philipp Plein na Via Della Spiga)

Philipp Plein w kobiecym świecie

Kobiety przywiązują niezwykłą wagę do obuwia. Często stanowi ono punkt wyjściowy całej stylizacji. Damskie buty Philip Plein to modele o klasycznej, prostej formie pasującej do każdej kobiecej sylwetki. Projekty opierają się na uniwersalnej bieli oraz czerni, przełamując je mocnym różowym kolorem. Posiadają one także zwracające uwagę akcesoria, takie jak dżety czy kolce. Ciekawe jest także ozdobne wykończenie podeszwy. Damskie buty sportowe Philip Plein to świetna baza do codziennych stylizacji. Możemy komponować je z jeansami wraz z luźnymi koszulkami i marynarką. Będzie świetnie prezentować się w połączeniu z ołówkową spódnicą i krótką kurteczką. Możemy je założyć także do cygaretek i eleganckiej bluzki.

Warto przełamywać swoje codzienne stylizacje wygodnym obuwiem sportowym. Dzięki temu nasza stylizacja nabiera lekkości, a my czujemy się młodziej. Takie kompozycje to wolność, odwaga i pewność siebie. Warto pokazywać te cechy na co dzień, dzięki swoim stylizacjom. (Sprawdź teraz – Via Della Spiga)


Materiał partnera zewnętrznego