Zainwestuj w piękny uśmiech – nowoczesna klinika stomatologiczna w Warszawie

stomatologia estetyczna wizerunek
Piękne zęby to nie tylko przywilej gwiazd, ale element niezbędny do kształtowania wizerunku każdego człowieka | fot.: stock.adobe.com

Wygląd odgrywa we współczesnym świecie istotną rolę. Człowiek zadbany, elegancki, wysportowany, zdrowy jest bardziej pewny siebie, świadomy siły i sprawczości. Dlatego też istotnym elementem jest dbałość o uzębienie. Śnieżnobiały, zdrowy uśmiech jest we współczesnym świecie nie tylko czymś pożądanym, ale przede wszystkim elementem wizerunku osoby, która jest świadoma, dynamiczna i sprawcza. Co zrobić, gdy stan uzębienia wywołuje niepokój? Odpowiedź na to pytanie jest jedna. Nowoczesna klinika stomatologiczna w Warszawie. Taki wybór gwarantuje najwyższą jakość usług i zadowolenie.

Zadbaj o swoje zęby już dzisiaj

Piękna fryzura czy elegancki strój nie spełnią swojej funkcji, jeśli stan uzębienia będzie wymagał leczenia. Współczesna, polska stomatologia stoi na najwyższym, europejskim poziomie. Warto skorzystać z jej oferty i raz na zawsze pozbyć się kompleksów związanych zarówno z przebarwieniami, niewłaściwym kształtem czy brakami w uzębieniu. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że najpierw należy wyleczyć zęby, a dopiero później zająć się kwestią estetyki. Wszystkim tym zajmą się specjaliści z nowoczesnej kliniki stomatologicznej. Z tego typu usług korzystają bowiem nie tylko gwiazdy filmów, celebryci, którzy zachwycają śnieżnobiałym, idealnym uśmiechem, ale i menadżerowie, osoby zajmujące się wizerunkiem czy handlem, a także osoby, które chcą dobrze czuć się w swojej skórze. Nie bez powodu stomatologia estetyczna cieszy się w ostatnich latach tak dużą popularnością. 

Czym zajmuje się stomatologia estetyczna? 

Oferta usług stomatologicznych wciąż rozwija się i dopasowuje do potrzeb klientów. Efektem takiego zjawiska jest zaawansowana stomatologia estetyczna. Podobnie jak medycyna estetyczna ma na celu polepszenie stanu skóry, ciała, etc., stomatologia estetyczna ma na celu polepszenie wyglądu zębów, a co za tym idzie, także całej twarzy. Idealny wygląd uzębienia jest jednym z najważniejszych czynników współczesnego kanonu piękna – już nie tylko celebryci czy osoby zarabiające poniekąd dzięki swemu wyglądowi dbają o stan uzębienia. Piękny uśmiech staje się warunkiem niezbędnym do zbudowania odpowiedniego, zadbanego wizerunku. Co zatem proponuje stomatologia estetyczna?

Implanty

Obecnie szczególną popularnością cieszą się implanty, które zastępują ubytki w jamie ustnej, mosty zębowe czy porcelanowe licówki. Implanty stomatologiczne – a więc wkręcana w kość żuchwy lub szczęki śruba zastępująca korzeń zęba – są szczególnie popularne w przypadku osób, które na skutek wypadku, choroby czy uwarunkowań genetycznych nie posiadają niektórych zębów. Implanty naśladują korzeń zęba, na nich z kolei po kilku miesiącach gojenia implantu umiejscawia się koronę protetyczną. Takie rozwiązanie pozwala na trwałe, nieodróżniające od innych zębów, uzupełnienie braków w uśmiechu bez konieczności spiłowywania sąsiadujących zębów.

Mosty i licówki

Mosty i licówki nie wymagają zabiegu chirurgicznego, nieco inna jest także ich zasada działania. Mosty stosuje się w przypadku potrzeby uzupełnienia braku przy jednoczesnej niemożliwości zastosowania implantu. Porcelanowe mosty w sposób udany uzupełniają braki, niemniej mocuje się je na sąsiadujących zębach, co wymaga ich spiłowania i dostosowania do wymogów konstrukcji.

Jeśli z kolei nasz uśmiech wymaga pewnej korekty: kształtu, koloru czy wielkości zębów stosuje się licówki. To ostatnie rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów. To delikatne nakładki na zęby, który wyrównują koloryt i kształt. I w tym tkwi sekret pięknych, równych zębów, które często oglądany na ekranach telewizorów. Co ważne – choć tradycyjnie nadal nieco szlifuje się własne zęby pacjenta do nałożenia licówek, nowoczesne kliniki zajmujące się stomatologią estetyczną, jak https://www.wojcikclinic.pl, oferują także licówki bez szlifowania.

Piękny uśmiech w jeden dzień, czyli dlaczego warto pójść do kliniki stomatologicznej? 

Zęby, piękny uśmiech to wizytówka człowieka, dlatego tak ważne jest, by w razie potrzeby udać się do profesjonalistów i wybrać nowoczesną klinikę stomatologiczną. Kolejnym czynnikiem decydującym o takiej decyzji jest nowoczesny sprzęt i dbałość o komfort pacjenta. Nadal wiele osób zupełnie niepotrzebnie obawia się wizyty u stomatologa. W nowoczesnej klinice to pacjent i jego dobro są najważniejsze. Liczy się także czas. W profesjonalnej klinice uzyskanie pięknego, zdrowego uśmiechu w jeden dzień nie jest tylko chwytem reklamowym. Oczywiście każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i wszystkie zabiegi  dostosowane są do jego potrzeb, możliwości i stanu zdrowia oraz wymagań stosowanych przy konkretnym rozwiązaniu. Warto jednak przekonać się, że hollywoodzki uśmiech jest w zasięgu możliwości każdego. 

Nowoczesna klinika stomatologiczna w Warszawie to gwarancja jakości i usług na najwyższym poziomie. Zdrowe zęby to dziś podstawa dobrego, pięknego wyglądu i przede wszystkim samopoczucia. Warto inwestować w swoje zdrowie i wygląd nie po to, aby ścigać się z hollywoodzkimi kanonami piękna, ale przede wszystkim zadbać o własne samopoczucie i pozbyć kompleksów. Piękne zęby bowiem to nie tylko przywilej gwiazd, ale element niezbędny do kształtowania wizerunku każdego człowieka.

OLI