Amerykańska dziennikarka polskiego pochodzenia wydała książkę w Wydawnictwie [ze słownikiem]

Wakacje z Nel
Akcja powieści rozgrywa się na polskim wybrzeżu Bałtyku. Opowiada o losach osiemnastoletniej Nel, która zostaje wychowawczynią na letnich koloniach dla dzieci z domu dziecka | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

D.K.Hamlin – pochodząca z Elbląga dziennikarka na stałe mieszkająca w Nowym Jorku, wydała powieść młodzieżową „Wakacje z Nel” po angielsku ze słownikiem.

Wydawnictwo [ze słownikiem] wydaje książki po angielsku z podręcznym słownikiem angielsko-polskim. W jego ofercie znajdują się głównie klasyki literatury, w związku z tym powieść D.K. Hamlin jest jednym z nielicznych tytułów współczesnych.

Akcja powieści rozgrywa się na polskim wybrzeżu Bałtyku. Opowiada o losach osiemnastoletniej Nel, która zostaje wychowawczynią na letnich koloniach dla dzieci z domu dziecka. To historia o przyjaźni, dojrzewaniu w trudnych warunkach oraz niezwykłych wakacjach, które nie tylko dla Nel okażą się niezapomniane.

D.K.Hamlin wyraziła zadowolenie, że jej książka ukaże się nakładem Wydawnictwa [ze słownikiem] i pomoże nastolatkom w szlifowaniu języka angielskiego:

Moim zdaniem Wydawnictwo [ze słownikiem] wpadło na doskonały pomysł. Łączy przyjemność czytania interesującej książki z pożyteczną nauką języka. Mam nadzieje, że „Wakacje z Nel” zyskają wielu czytelników, których zainteresują ich wakacyjne przeżycia i perypetie nastolatki oraz będą ciekawi jej dalszych losów. – mówi D.K.Hamlin.

Książka miała swoją premierę na Warszawskich Targach Książki, gdzie cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród młodszych czytelników.


Materiał partnera zewnętrznego