Iza Lach wystąpi w W-arte!

Iza Lach
To będzie wyjątkowy koncert, który Iza Lach zagra po dłuższym czasie nieobecności | fot.: Snoop Dogg

Iza Lach 3 marca zagra intymny i akustyczny koncert w kameralnej przestrzeni W-arte! Łowicka 56/3 – nowym miejscu na kulturalnej mapie Warszawy stworzonym przez Romę Gąsiorowską. W mieszkaniu w starej kamienicy na Mokotowie będzie można usłyszeć utwory, które tego wieczoru będą miały swoją premierę. Tym samym koncert otworzy serię artystycznych wydarzeń planowanych w W-arte! na wiosnę.

To będzie wyjątkowy koncert, który Iza Lach zagra po dłuższym czasie nieobecności. Na scenie będzie jej towarzyszył Adam Lewartowski, basista zespołu L. Stadt. Wspólnie zaprezentują materiał z płyty, która jest w fazie nagrań. Artyści stworzą intymny klimat, idealnie komponujący się z kameralną atmosferą przestrzeni W-arte!.

Iza Lach zaprasza na koncert:

– Koncert Izy Lach otworzy cykl wydarzeń skrojonych na miarę kameralnej przestrzeni, do której chcemy zaprosić wszystkich tych, którym nie wystarcza codzienna rutyna i chcieliby doświadczyć czegoś więcej. Zależy nam na bliskim kontakcie z odbiorcą naszej oferty, aby mógł poczuć się u nas jak w domu, w którym dzieją się rzeczy niezwykłe. – mówi Roma Gąsiorowska.

W-arte! Łowicka 56/3 to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy, które działa w ramach W-arte! Open Art. Space – platformy artystyczno-edukacyjnej założonej przez Romę Gąsiorowską. W kilku przestrzennych pokojach starej, mokotowskiej kamienicy odbywać się będą regularnie liczne, interdyscyplinarne wydarzenia. Kameralny kompleks obejmuje domową scenę działań artystycznych, kawiarnię, a także przestrzeń, w której powstaje nietypowy concept store z modą, designem i artbookami.

Bilety na koncert Izy Lach w cenie 30 zł można kupić na:

http://w-arte.pl/wydarzenie/iza-lach-koncert/ (pula ograniczona) oraz na bramce przed koncertem (wedle dostępności).

Iza Lach, 3 marca 2017, W-arte! Łowicka 56/3, Warszawa, godz. 19.30.

Iza Lach to artystka pełna sprzeczności – dziewczyna z blokowiska, nazywana jest jednocześnie „polską księżniczką popu”. Wyróżniona nominacjami do Fryderyków w kategorii Album Roku Pop, MTV Music Awards w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca. Wystąpiła na festiwalach takich jak Opener Festival, Culture Coilide w L.A. czy CJMJ w Nowym Jorku. Wygrała w konkursie na najlepszy remix utworu Snoop Dogga, z którym później nagrywała piosenki, wydała jeden album (Snoop Dogg wyprodukował go pod pseudonimem Berhane Sound System) i nakręciła film.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,