David Letterman powraca z nowym show

Wywiad udzielony Lettermanowi to pierwszy występ telewizyjny Obamy po opuszczeniu Białego Domu | fot: Materiał partnera zewnętrznego

David Letterman wraca z telewizyjnej emerytury ze swoim nowym talk show My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman. Pierwszy odcinek programu będzie dostępny w serwisie Netflix już w piątek 12 stycznia. Kolejne epizody będą pojawiać się co miesiąc.

Rozmówcami Lettermana będą niezwykle wpływowi ludzie: George Clooney, Malala Yousafzai, Jay-Z, Tina Fey, Howard Stern oraz Barack Obama. Wywiad udzielony Lettermanowi to pierwszy występ telewizyjny Obamy po opuszczeniu Białego Domu.

Rozmówcami Lettermana będą niezwykle wpływowi ludzie, m.in. Malala Yousafzai | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Każdy z sześciu godzinnych odcinków wyprodukowanych dla Netflix przez RadicalMedia oraz Letterman’s Worldwide Pants, Incorporated będzie skupiał się na wyjątkowej osobie. David rozmawiał ze swoimi gośćmi zarówno w studiu nagraniowym, jak i poza nim. Intymne, głębokie i zaskakujące wywiady przeprowadził z charakterystyczną sobie lekkością i poczuciem humoru.

Styl prowadzenia rozmów przez Lettermana jest ironiczny, często wręcz absurdalnie komediowy | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman jest Michael Bonfiglio. Za produkcję odpowiadają Justin Wilkes, Dave Sirulnick, Jon Kamen oraz Aaron Bergeron z RadicalMedia.

www.netflix.com/letterman


Materiał partnera zewnętrznego