Maniac – Emma Stone i Jonah Hill w zwiastunie nowego serialu!

Maniac będzie dostępny na Netflix od 21 września | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Emma Stone. Jonah Hill. Justin Theroux. Sally Field. Rozpocznij swoją podróż do świata Wariata. Twórcą serialu Maniac jest Patrick Somerville. Za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga. Maniac będzie dostępny na Netflix od 21 września.

Osadzony w świecie podobnym do naszego, w czasach całkiem przypominających nasze, Wariat opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych, którzy biorą udział w tajemniczym badaniu farmaceutycznym – każde z innego powodu.

Annie, rozczarowana swoim bezcelowym życiem, zadręcza się swoją nieudaną relacją z matką i siostrą; Owen, piąty z kolei syn bogatego przedsiębiorcy z Nowego Jorku, całe życie zmaga się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii. Życie obojga nie potoczyło się zbyt pomyślnie, cała nadzieja w nowej radykalnej terapii lekami. Jej twórca, doktor James K. Mantleray (Justin Theroux), twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu – od choroby psychicznej po złamane serce. Dwójka bohaterów udaje się, wraz z innymi nieznajomymi, do siedziby Neberdine Pharmaceutical and Biotech na trzydniowy test leków, który, według zapewnień, ma na zawsze wyleczyć wszystkie bolączki pacjentów, nie powodując żadnych efektów ubocznych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

https://www.netflix.com/pl/title/80124522


Materiał partnera zewnętrznego