Pomysł na prezent dla dziecka w Orange

rodzina z dzieckiem przy choince
Kilka ciekawych pomysłów na taki upominek ma choćby Orange. Sprawdź, co kupić dziecku na święta w sklepie operatora | fot.: pexels.com

Sprzęt elektroniczny to praktyczny i oryginalny prezent dla dziecka. Kilka ciekawych pomysłów na taki upominek ma choćby Orange. Sprawdź, co kupić dziecku na święta w sklepie operatora.

Co dla dziecka pod choinkę? Smartfon to uniwersalne rozwiązanie

Telefony komórkowe są od lat dobrym pomysłem na prezent dla dziecka. Dzięki smartfonom najmłodsi nie tylko mają kontakt z rodzicami i znajomymi, lecz także mogą szukać informacji w internecie, grać w gry online czy rozwijać zainteresowanie fotografią.

W sklepie Orange znajdziesz bardzo szeroki wybór różnych modeli od najbardziej znanych i cenionych producentów (sprawdź: https://www.orange.pl/sklep/smartfony). Pozwoli Ci to znaleźć telefon dopasowany do wieku i potrzeb dziecka, a także budżetu, który chcesz przeznaczyć na prezent.

Jeśli będzie to pierwszy smartfon dla dziecka, najlepiej sprawdzi się mniejsze urządzenie, które wygodnie obsługuje się jedną ręką (przekątna ekranu poniżej 6″). Przyda się także łatwe uruchamianie Asystenta Google czy wzmocniona konstrukcja, która zmniejszy ryzyko uszkodzenia telefonu.

Starszym dzieciom i młodzieży może z kolei zależeć na:

  • Większym, wysokiej jakości ekranie, na którym łatwo wykonywać wiele czynności;
  • Wydajnym procesorze i pamięci RAM, które zapewniają płynne działanie przy obsłudze bardziej zaawansowanych aplikacji i gier;
  • Dobrych aparatach z rozbudowanymi funkcjami pomagającymi robić efektowne zdjęcia.

Inny pomysł na prezent świąteczny dla dziecka – słuchawki bezprzewodowe

Nowy smartfon nie jest potrzebny? Ciekawym pomysłem na prezent dla dziecka będą w takim razie słuchawki bezprzewodowe. Dla nieco starszych dzieci świetnie sprawdzą się zwłaszcza słuchawki douszne, które są niezwykle wygodne.

Przez Bluetooth można je szybko połączyć z różnymi urządzeniami, w tym także tabletem czy laptopem. Szczególnie udane połączenie tworzą jednak z telefonem komórkowym. Dziecko może wtedy słuchać ulubionej muzyki w drodze do szkoły i w trakcie innych podróży, a także podczas aktywności fizycznej.

Orange ma w ofercie słuchawki bezprzewodowe, które idealnie pasują do smartfonów. Są to modele takich producentów jak: Samsung, Xiaomi, Apple, Oppo, Huawei czy JBL (zobaczysz je wszystkie na stronie: https://www.orange.pl/sklep?selectedCategory=Headphones%20IoT).

Smartwatche i smartbandy to też ciekawy prezent dla dziecka

Jaki pomysł na prezent świąteczny dla dziecka łączy tradycję i nowoczesność? Inteligentne opaski i zegarki z dotykowymi ekranami, podobnie jak ich klasyczny pierwowzór, wskazują datę i godzinę oraz służą jako ozdoba, ale potrafią znacznie więcej.

Oferują szereg funkcji, które między innymi monitorują sen i stan organizmu oraz wspomagają uprawianie różnych sportów, a także wyświetlają powiadomienia z telefonu czy odtwarzają muzykę. Jeśli prezent dla dziecka ma głównie wspierać je w aktywności fizycznej, lepszym rozwiązaniem będzie smartband. Smartwatche z kolei mają z reguły więcej zaawansowanych funkcji pozasportowych.

W sklepie Orange znajdziesz inteligentne zegarki i opaski najważniejszych producentów, takich jak: Samsung, Garmin, Apple, Xiaomi, Maxcom, TCL, Huawei, OPPO, Fitbit czy Lenovo (sprawdź: https://www.orange.pl/sklep?selectedCategory=Smartwatches%20and%20Smartbands). Starszym dzieciom przypadną do gustu urządzenia o klasycznym lub sportowym designie, młodszym z kolei spodobają się te z ich ulubionymi bohaterami z bajek i filmów.

Co kupić dziecku na Święta? Może hulajnogę elektryczną?

Oryginalnym prezentem dla nieco starszego dziecka, które lubi być w ciągłym ruchu, są hulajnogi elektryczne. Urządzenia te coraz częściej kupują też dorośli, żeby szybko przemieszczać się z miejsca do miejsca, omijając korki.

Model dla dziecka powinien posiadać regulowaną wysokość kierownicy i zapewniać maksymalne bezpieczeństwo. Możesz też wybrać hulajnogi, w których maksymalna prędkość została fabrycznie ograniczona (np. do 12 km/h lub maksymalnie 20 km/h), albo można to zrobić za pomocą dodatkowego oprogramowania.

Oferta Orange obejmuje modele takich firm jak: Fiat, Xiaomi czy Rider. Znajdziesz je na stronie: https://www.orange.pl/sklep?selectedCategory=Electric%20vehicles.

Dron to oryginalny pomysł na prezent dla dziecka

Jeśli zastanawiasz się, co kupić dziecku na święta, być może dobrym pomysłem będzie też dron. Bezzałogowe statki powietrzne stają się coraz popularniejsze, zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i rozrywki, a ich ceny spadają. Drony o przyzwoitych możliwościach, które będą oryginalnym prezentem dla dziecka, kupisz już w Orange w przedziale cenowym od 500 zł do mniej niż 2000 zł (sprawdź: https://www.orange.pl/sklep?selectedCategory=Drones).

Urządzenia te nie tylko dają mnóstwo rozrywki, ale i pobudzają kreatywność, bo pozwalają nagrywać ciekawe wideo czy robić zdjęcia z lotu ptaka. Pierwszy dron dla dziecka powinien jednak przede wszystkim mieć takie funkcje jak stabilizacja lotu i ochrona przed upadkiem oraz mieć responsywny i prosty w obsłudze program sterujący.


Artykuł sponsorowany