Elastyczna oferta Orange Flex w formie subskrypcji

mężczyzna rozmawiający przez telefon
Orange Flex opłaty są pobierane automatycznie za cały miesiąc z góry. Wszystko dzieje się w aplikacji mobilnej, którą pobierasz na smartfon, a następnie wybierasz metodę płatności | fot.: pexels.com

Zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o rachunku za telefon? Nie chcesz tracić czasu na przelewy za kolejne opłaty? W Orange Flex płatności działają na zasadzie subskrypcji i robią się same. Zobacz, jak to działa i wypróbuj elastyczną ofertę bez zobowiązań – gdzie swobodnie wybierasz, ile gigabajtów i jakich dodatkowych usług potrzebujesz.

Orange Flex – oferta komórkowa bez przelewów, długiej umowy i zobowiązań

Orange Flex to elastyczny Plan komórkowy w aplikacji. W Orange Flex nie musisz pamiętać o opłacaniu rachunków za telefon. Nie podpisujesz też żadnej długoterminowej umowy, lecz korzystasz z usług tak długo, jak chcesz. Oferta działa bowiem na zasadzie subskrypcji, jak serwisy streamingowe typu HBO GO czy Netflix.

Oznacza to, że w Orange Flex opłaty są pobierane automatycznie za cały miesiąc z góry. Wszystko dzieje się w aplikacji mobilnej, którą pobierasz na smartfon, a następnie wybierasz metodę płatności.

  1. Najwygodniejsza metoda płatności w Orange Flex to podpięcie karty płatniczej, z której będą potrącane koszty korzystania z usług. Jeśli nie chcesz tego robić, masz drugą możliwość, czyli…
  1. Zasilasz za pomocą BLIKA swoje konto Flex, z którego Orange Flex będzie ściągał opłaty. Gdy na koncie zabraknie środków, aplikacja przypomni Ci, że należy je doładować.

Nie tylko wygodne płatności – Orange Flex z łatwością dostosujesz do potrzeb

Dzięki Orange Flex zapomnisz o rachunkach za telefon, ale to nie koniec zalet oferty. Do wyboru masz 4 Plany komórkowe z nielimitowanymi rozmowami oraz wiadomościami SMS i MMS, które różnią się wielkością miesięcznego pakietu gigabajtów.

  • 15 GB (w tym 2,92 GB w roamingu UE) masz za 25 zł miesiecznie;
  • 30 GB (w tym 3,51 GB w roamingu UE) masz za 30 zł miesięcznie;
  • 50 GB (w tym 5,84 GB w roamingu UE) masz za 50 zł miesięcznie;
  • 100 GB (w tym 9,35 GB w roamingu UE) masz za 80 zł miesięcznie.

We wszystkich Planach dostajesz też Social Pass, czyli korzystasz z popularnych mediów społecznościowych bez pomniejszania limitu GB. Dodatkowo w Planie za 80 zł możesz także łączyć się z siecią 5G. Co więcej, w Orange Flex zmieniasz Plan na niższy lub wyższy, kiedy chcesz. Zmiany możesz dokonać raz w miesiącu. Nowa opłata jest naliczana od kolejnego okresu rozliczeniowego, ale jeśli wybierzesz droższy Plan, to dodatkowe gigabajty dostajesz od razu.

Równie łatwo włączysz też i wyłączysz w aplikacji Orange Flex dodatkowe usługi. Są to między innymi Video Pass, Music Pass i Game Pass, które działają tak jak Social Pass, tylko odpowiednio na serwisach video, muzycznych i z grami komputerowymi. Do wyboru masz też pakiety GB w roaminguminuty na połączenia międzynarodowe. Więcej informacji o ofercie Orange Flex znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

Artykuł sponsorowany