Runmageddon – czy test charakteru i wytrzymałości fizycznej to dobry pomysł na prezent?

Współpraca podczas Runmageddonu
21 kilometrów morderczej trasy i 70 przeszkód – jeśli taka wizja brzmi jak spełnienie marzeń, to znaczy, że Runmageddon Hardcore będzie najbardziej odpowiednią opcją. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób próbuje udowodnić sobie własną wartość poprzez różnego rodzaju wyzwania. Ktoś poddaje się restrykcyjnej diecie, kto inny regularnie uczęszcza na zajęcia CrossFit. Dużą popularność zyskują również tak zwane Runmageddony. „Piekielny bieg” to nie tylko prawdziwy tor przeszkód usłany ekstremalnymi pułapkami, ale również sprawdzian własnej wytrzymałości fizycznej. By dotrzeć do mety, uczestnicy Runmageddonu muszą ze sobą współpracować, a do końca wyścigu dotrą tylko najwytrwalsi. Jeśli masz wśród znajomych „sportowego świra”, który chciałby sprawdzić swoje możliwości, to zawsze możesz mu sprawić wyjątkowy prezent – voucher na Runmageddon. Więcej przeczytasz w poniższym artykule. Serdecznie zapraszamy do lektury!’

Runmageddon – rodzaje piekielnych wyścigów

Jeśli w ramach prezentu urodzinowego lub upominku z innej okazji chcesz kupić komuś bliskiemu voucher Runmageddon, to najpierw musisz się zastanowić jaki typ wyścigu się zdecydować. Wybierać można spośród następujących rodzajów biegów:

  • Runmageddon Kids,
  • Runmageddon Intro,
  • Runmageddon Rekrut,
  • Runmageddon Classic,
  • Runmageddon Hardcore.

Każdy rodzaj biegu przeznaczony jest dla innej grupy uczestników, dlatego też należy poważnie zastanowić się nad tym, jaki voucher wybrać na prezent. W poniższych akapitach przedstawiamy pokrótce

Runmageddon dla dzieci – zabawa dla najmłodszych!

Jeśli chcesz zafascynować biegami pełnymi przeszkód swoje dziecko to w ramach prezentu na Dzień Dziecka lub prezentu urodzinowego, możesz podarować mu voucher na Runmageddon Kids. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Runmageddon Kids to kilometrowy bieg pełen przeszkód i taplania się w błocie bez konsekwencji, a więc wszystko to, co dzieciaki lubią najbardziej. Wśród przeszkód między innymi: bieg przez opony, wspinanie się po linie, pokonywanie pionowej ściany i czołganie się w błocie.

Runmageddon Intro, Rekrut i Classic – dla początkujących

Runmageddon Intro to wstęp do ligi zawodowców. Trzykilometrowa trasa i ponad 15 przeszkód to przedsmak tego, co czeka prawdziwych wyjadaczy. Na wszystkich, którzy podejmą się wyzwania czekają zasieki, ściany, specjalnie stworzone bagna, a i to dopiero wierzchołek góry lodowej. Runmageddon Rekrut to z kolei podwójna dawka atrakcji – ponad 30 przeszkód i sześć kilometrów pełnych adrenaliny. Jeśli boisz się, że nie dasz rady, to nic się nie martw. Runmageddon to zabawa zespołowa, niektóre przeszkody są wręcz skonstruowane tak, że wymagają współpracy z innymi uczestnikami biegu. Kto czuje niedosyt, ten może wziąć udział w Runmageddon Classic: to aż 50 przeszkód na przestrzeni 12 kilometrów.

Runmageddon Hardcore – tylko dla prawdziwych twardzieli

21 kilometrów morderczej trasy i 70 przeszkód – jeśli taka wizja brzmi jak spełnienie marzeń, to znaczy, że Runmageddon Hardcore będzie najbardziej odpowiednią opcją. Wybierając jednak ten prezent, miejmy na uwadze, że to naprawdę opcja dla najwytrwalszych zawodników i zawodniczek, a udział powinien poprzedzić regularny trening.

Voucher na Runmageddon to z pewnością nie jest prezent dla wszystkich, jednak dla wybranych osób może okazać się prawdziwą gratką.


Materiał partnera zewnętrznego