Pomysł na prezent świąteczny – kilka pomysłów na niespodzianki

prezent świąteczny
Nie wszystkie prezenty na święta muszą być kosztowne. Znacznie ważniejsza niż cena, jest pamięć o bliskich | fot.: materiał partnera

Prezent na święta dla rodziców – wspólnie spędzony czas

Wiesz, że Twoim ukochanym rodzicom na co dzień zwyczajnie brakuje chwil dla siebie? W takim razie podczas tegorocznej Gwiazdki podaruj im odrobinę magii w formie vouchera na weekend dla dwojga! Dzięki takiemu prezentowi na święta dla mamy i taty, obdarowani nie tylko spędzą czas razem, ale też spróbują czegoś zupełnie nowego.

A może chciałbyś wysłać swoich rodziców na niezwykłą przygodę, którą zapamiętają naprawdę na długo? W takiej sytuacji nie musisz szukać daleko i decydować się na dalekie podróże. Świetnym rozwiązaniem będzie zakup vouchera uprawniającego do wstępu do Escape Roomu. Taki pokój zagadek to gwarancja nie tylko świetnej zabawy, dla też pomysł na świąteczny prezent, dzięki któremu Twoi rodzice znowu poczują dziecięcą radość.

Szukasz upominku na Gwiazdkę dla przyjaciółki? Postaw na modne vouchery

Twoja koleżanka to prawdziwa miłośniczka modowych trendów, którą na ulicy trudno minąć niezauważoną? W takim razie w Katalogu Marzeń mamy dla Ciebie mnóstwo propozycji w stylu fashion. Profesjonalny kurs makijażu to propozycja, dzięki której Twoja przyjaciółka będzie miała szansę poczuć się niczym prawdziwa wizażystka gwiazd. A jeśli jej samej marzy się odrobina odmiany albo wielka metamorfoza, właśnie taki prezent na święta dla przyjaciółki znajdziesz, wybierając voucher na sesję zdjęciową pod okiem profesjonalnego fotografa. Taka przemiana może być początkiem czegoś naprawdę wyjątkowego!

Świąteczne pomysły na prezenty dla dzieci – garść inspiracji

Podczas świąt Bożego Narodzenia nie sposób zapomnieć również o najmłodszych członkach rodziny. Wybór idealnego prezentu gwiazdkowego dla dzieci to niełatwa sprawa, bo ich głowy są na co dzień wypełnione marzeniami, które zmieniają się z chwili na chwilę. Jeżeli jednak chciałbyś podarować dzieciom prezent na Boże Narodzenie z Katalogu Marzeń, który zapamiętają na wiele lat, możesz zdecydować się na przykład na wycieczkę zabytkowym motocyklem po Warszawie. Taka przejażdżka to wspaniała lekcja historii, dzięki której Twoje dziecko rozbudzi w sobie całkiem nową pasję. Czy można wyobrazić sobie coś wspanialszego?

Liczy się pamięć, czyli przykłady niedrogich prezentów świątecznych

Nie wszystkie prezenty na święta muszą być kosztowne. Znacznie ważniejsza niż cena, jest pamięć o bliskich i umiejętność dopasowania bożonarodzeniowych upominków do ich zainteresowań. W Katalogu Marzeń znajdziesz wiele pomysłów na tanie prezenty na święta. Wizyta w Akademii Driftingu Crazy Carts albo wejście do parku trampolin nie tylko nie nadwyrężą portfela, ale przede wszystkim pomogą sprawić, że nadchodząca Gwiazdka będzie naprawdę magiczna. Zobacz wszystkie inspiracje: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-boze-narodzenie.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,