Prezent na 20. urodziny dla chłopaka

Jazda Quadem
Dwudzieste urodziny są niepowtarzalną okazją do ofiarowania wyjątkowego prezentu.

Przejażdżka Ferrari to pomysłowy prezent dla chłopaka lubiącego szybkie samochody. Nauka strzelania jest oryginalnym podarunkiem dla partnera, który jest fanem mocnych wrażeń. Jazda quadem natomiast zapewnia świetne doświadczenia związane z jazdą w niebezpiecznym, leśnym terenie.

Dwudzieste urodziny są niepowtarzalną okazją do ofiarowania wyjątkowego prezentu. Najlepszy podarunek powinien być dostosowany do zainteresowań chłopaka.

Przejażdżka Ferrari – prezent dla miłośników szybkich aut

Jazda Ferrari 458 Italia jest spełnieniem marzeń wielu miłośników motoryzacji. Wiele torów wyścigowych w Polsce oferuje przejażdżkę samochodem, który osiąga maksymalną prędkość 340 km/h. Silnik Ferrari 458 ma pojemność 4,5 l, a do 100 km/h przyspiesza w ciągu 3,5 sekund. Przejazd Ferrari odbywa się na doskonale równym torze, na którym można osiągnąć maksymalną prędkość pojazdu. Jest to świetny prezent dla chłopaka, który zdobył już prawo jazdy i chciałby poczuć adrenalinę na prawdziwym torze wyścigowym. Dodatkowo każdy może zrobić sesje zdjęciową za kierownicą takiego pojazdu, dzięki czemu można pochwalić się znajomym tym wspaniałym przeżyciem. Przejażdżka Ferrari to też świetny prezent na urodziny ojca lub męża.

Escape room – świetna rozrywka wymagająca współpracy

Escape room to gra, której celem jest wydostanie się z pokoju w ciągu 60 minut. Aby to zrobić, należy rozwiązać przygotowane zagadki logiczne. Od umiejętności uczestników zabawy zależy, czy uda im się wyjść na zewnątrz. Twórcy escape roomu przygotowali takie pokoje tematyczne, jak: szpital psychiatryczny, więzienie, zamek Draculi czy starożytna świątynia. Każde pomieszczenie ma inne zagadki i poziom trudności, więc każdy znajdzie typ rozrywki dopasowany do swych potrzeb. Jest to świetny prezent dla osób lubiących gry wymagające kojarzenia faktów, spostrzegawczości, zręczności oraz kreatywności. Escape room to również zabawa wymagająca współpracy, więc jest to pomysłowy prezent dla pary na rocznicę ślubu lub urodziny partnera.

Jazda quadem – świetna rozrywka w terenie

Jazda quadem to świetny prezent dla miłośników zabawy w terenie. Na początku uczestnik jest zapoznawany z zasadami bezpieczeństwa oraz pracą pojazdu. Głównym elementem rozrywki jest przejazd wyznaczonej trasy w terenie pod okiem profesjonalnego instruktora. Tor jest idealnie dostosowany do możliwości quada. Każdy uczestnik będzie musiał poradzić sobie z leśnym terenem bogatym w przeszkody, wzniesienia i nagłe spadki. Podłoże jest nieraz błotniste, piaszczyste lub kamieniste. Aby zadbać o pełne bezpieczeństwo jazdy, organizatorzy zapewniają ochraniacze na głowę, ręce i kręgosłup. Jazda quadem w terenie to idealny prezent dla partnera lubiącego wyzwania!