Ludwik Ekologiczny – poznaj nową linię eko produktów

Płyn do mycia naczyń
Wszystkie produkty Ludwik Ekologiczny zostały stworzone z najwyższą starannością doboru składników, tak by były one bezpieczne dla człowieka i przyjazne dla środowiska | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Kupując środki czystości oraz produkty do sprzątania coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na ich skuteczność, ale również na to, czy są one bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Nowa linia firmy Ludwik Ekologiczny wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich świadomych konsumentów, dla których własne zdrowie oraz dobro planety są ważne. Naprawdę warto się z nimi zapoznać!

Skuteczne sprzątanie

Produkty marki Ludwik Ekologiczny zadbają o czystość w każdym mieszkaniu. Szeroki wybór środków do czyszczenia sprawia, że z łatwością usuniemy brud ze wszystkich powierzchni.

Płyny i pianki Ludwik Ekologiczny do czyszczenia kuchni świetnie radzą sobie nawet z trudnymi, tłustymi plamami i skutkami przypalenia, sprawiając, że całe pomieszczenie lśni czystością. Ponadto nie powodują uszkodzeń, takich jak np. zarysowania, wywołane zbyt intensywnym tarciem powierzchni.

Natomiast środki przeznaczone do czyszczenia łazienki doskonale radzą sobie z uporczywymi zabrudzeniami, kamieniem, osadami czy śladami pozostawionymi przez mydło i inne kosmetyki. Sprawiają, że wnętrze w kilka minut staje się czyste, wolne od smug i zacieków.

W ofercie firmy znajdziemy również uniwersalne płyny usuwające zanieczyszczenia i kurz z większości powierzchni, skuteczne, a jednocześnie delikatne dla rąk płyny do naczyń, które poradzą sobie nawet z najbrudniejszymi garnkami i talerzami oraz tabletki do zmywarki.

Dbałość o środowisko

Wszystkie produkty Ludwik Ekologiczny zostały stworzone z najwyższą starannością doboru składników, tak by były one bezpieczne dla człowieka i przyjazne dla środowiska. Nie ma z nich szkodliwych substancji chemicznych, takich jak fosforany, borany, sztuczne barwniki czy mikroplastik. Wszystkie detergenty ulegają biodegradacji, a ich opakowania w 100% nadają się do recyklingu. Do tego wyróżnia je łagodna dla skóry formuła oraz przyjemny, delikatny zapach. Produkty pochodzące z tej serii otrzymały rekomendację Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji, potwierdzającego ich ekologiczne pochodzenie.

Kupując je, mamy pewność, we wybieramy rozwiązane korzystne dla nas i dla naszej planety.

Zakupy na każdą kieszeń

Środki czystości firmy Ludwik Ekologiczny wyróżnia również przystępna, dostosowana do możliwości finansowych wszystkich klientów cena. Posiadają one duże, ekonomiczne opakowania, które wystarczają na dłużej. Dzięki temu nie wydając dużych sum, możemy zaopatrzyć się w cały zestaw przyjaznych dla środowiska produktów, które pomogą nam utrzymać czystość w otoczeniu, a tym samym zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie nasze i naszych bliskich. Produkty z tej serii można nabyć w sklepach takich jak: drogeria Estrella, Clineo, Antre, My Center, RajSklep czy Optima Express.


Materiał partnera zewnętrznego