Okna aluminiowe WIŚNIOWSKI

okna aluminiowe
WIŚNIOWSKI to marka ciesząca się uznaniem klientów oraz ekspertów branżowych ze względu na wyjątkową jakość i dopracowane w każdym detalu produkty | fot.: stock.adobe.com

Solidne, a do tego gustowne drzwi oraz eleganckie i trwałe okna – to jedne z najważniejszych elementów każdej nieruchomości. WIŚNIOWSKI już od wielu lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości stolarkę okienną. Szukasz idealnych okien aluminiowych? Sprawdź co mamy do zaoferowania!

Co wyróżnia okna marki WIŚNIOWSKI?

WIŚNIOWSKI to marka ciesząca się uznaniem klientów oraz ekspertów branżowych ze względu na wyjątkową jakość i dopracowane w każdym detalu produkty. Stosujemy wysokogatunkowe materiały, dzięki którym nasze okna wyróżniają się trwałością oraz poziomem termoizolacji. Nie zapominamy o kwestiach estetycznych. Aby jak najlepiej trafić w gusta szerokiego grona klientów, stworzyliśmy bogate możliwości pod względem personalizacji. Znajdź odpowiadającą Ci kolorystykę oraz wzornictwo, dostosuj też do siebie okna i rolety. To nie wszystko. Nasze kolekcje pozwalają na stworzenie jednolitego designu także z bramami, drzwiami i ogrodzeniami w systemie aranżacji HOME INCLUSIVE oraz innowacyjnej technologii sterowania smartCONNECTED.

Okna aluminiowe FUTURO – przyszłość na wyciągnięcie ręki

Okna aluminiowe FUTURO to projekt przemyślany w każdym szczególne. Gwarantują wyjątkową stabilność i ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu Twój dom pozostanie w pełni bezpieczny. Specjalny system wykorzystujący uszczelki EPDM zapewnia wysoki stopień szczelności. To sposób na komfort termiczny we wnętrzu niezależnie od pory roku – zimą panuje ciepło, latem zaś przyjemny chłód.

Okna FUTURO to rozwiązania uniwersalne, a ich parametry techniczne umożliwiają stworzenie nawet najbardziej niestandardowych projektów. Okucia okienne są dopasowane do wielkości i ciężaru okna, co pozytywnie wpływa na komfort stosowania. Polecamy okna aluminiowe zarówno otwierane, jak i stałe zastosujesz je więc w każdym – klasycznym lub bardziej innowacyjnym projekcie.

Trwałe okucia i bogata kolorystyka

Okucia decydują zarówno o wygodzie użytkowania, jak i bezpieczeństwie. Okna z kolekcji FUTURO posiadają uszczelnienie na całym obwodzie. Nasi klienci mają do wyboru okucia obwiedniowe (z widocznymi zawiasami) lub DESIGNO (z ukrytymi zawiasami). Okna FUTURO to także możliwość wyboru bogatej kolorystyki. Rama skrzydła, ościeżnica są malowane proszkowo barwami z palety RAL lub RAL MAT STRUKTURA oraz kolorów DECOR, a także oklejane folią drewnopodobną. W przypadku systemów z przegrodą termiczną możliwe jest również malowanie dwustronne. Możesz więc wybrać inne kolory od strony zewnętrznej oraz wewnętrznej.

Niezawodne kolekcje okien aluminiowych

W kolekcji WIŚNIOWSKI znajdziesz ultraciepłe okna aluminiowe z trzykomorowych kształtowników z grubą przegrodą termiczną. W zależności od wersji grubość wynosi 77 mm (skrzydło 86 mm), 70 mm (skrzydło 79 mm) oraz 60 mm (skrzydło 68 mm). Do wyboru masz też różne sposoby otwierania:

  • rozwierne,
  • uchylne,
  • uchylno-rozwierne,
  • uchylno-przesuwne.

Wypełnienie stanowi szyba zespolona z hermetycznym uszczelnieniem zapewniającym wysoką izolację termiczną. Preferujesz jako materiał PVC? WIŚNIOWSKI to również doskonałej jakości okna z tego tworzywa. Sprawdź naszą ofertę!

Artykuł sponsorowany

Tags from the story
,