Regały do pokoju: Który z nich warto wybrać?

regał do pokoju
Ostatnio bardzo gustowne stały się ciemne stojące regały bez drzwiczek | fot.: materiał partnera

Niekiedy miejsce w naszej szafce zaczyna się kończyć, a przecież gdzieś trzeba przechowywać ważne rzeczy. Wówczas zaczyna nam się marzyć piękny regał, na którym np. uporządkujemy swoje książki.  Tym bardziej, iż na rynku pojawiają się coraz to piękniejsze i bardziej nowoczesne regały. Oczywiście tradycyjne również znajdziemy. Jaki zatem rodzaj regału będzie idealny do naszego domu i jak wybrać regał do salonu? Sprawdźmy.

Regały stojące: hit

Ostatnio bardzo gustowne stały się ciemne stojące regały bez drzwiczek. Wszystko za sprawą eleganckiego, nieco tradycyjnego kształtu regału uatrakcyjnionego o charakterystyczną dla nowoczesności swobodność uosobioną w postaci braku drzwi. Dzięki temu rzeczy, które poukładamy na półkach, będą widoczne dla domowników i każdego, kto nas odwiedzi. Jest to więc zdecydowanie dobry zakup, jeśli chcielibyśmy nieco odświeżyć nasz dom. I, oczywiście uporządkować na przykład nasze zbiory książek, aby odrobinę się nimi pochwalić. Poszukując idealnego regału do pokoju, warto zajrzeć na https://www.brw.pl/regaly/.

Regały wiszące

Opcja dla wymagających, którzy mają już pewien pomysł, jak powinien prezentować się ich regał. Regały wiszące bowiem, wbrew pozorom, są niebywale stabilne, nie spadną więc nawet jeśli będą musiały magazynować spory zapas rzeczy. Ponadto są pojemne, choć nieco mniej niż te stojące, chociaż zależy to od wybranego modelu i kształtu półki. W sklepach znajdziemy nawet półki zbudowane na kształt logo zespołów muzycznych! Jest więc w czym wybierać. Natomiast same regały wiszące dają nam pole do kreatywnego popisu, możemy zatem wybrać lub zamówić nawet najbardziej magiczne regały.

Regały na kółkach

Chociaż nieco wyszły z mody, wciąż znajdziemy szczęśliwych nabywców tego typu regałów. Są one polecane przede wszystkim dla osób, które lubią zmiany i często czują potrzebę zmiany wystroju wnętrz. Lub dla takich, które ze względu na np. małą powierzchnię lokum, potrzebują bardziej mobilnych mebli. Oczywiście regału na kółkach, nie koniecznie musimy stale przestawiać. Oprócz funkcji organizacyjnych, mebel może też oferować walory w postaci pięknej estetyki i wyglądu, który idealnie dopasuje się do stylu, w jakim udekorowaliśmy nasz pokój. Kółka bowiem przywodzą na myśl klasykę i elegancję, natomiast budowa mebla, lekkość i nowoczesność. 

Znamy już zatem najlepsze modele regałów, które stale i bezustannie są kupowane przez coraz to nowych klientów. Przede wszystkim ze względu na chęć unowocześnienia swego domostwa i sprawienia by wnętrza były milsze dla oka, a sam mebel komponował się ze scenerią. Ważne jest również to, iż dzięki regałowi możemy uporządkować książki i nie tylko: wszelkie przedmioty, na które dotąd nie mogliśmy znaleźć idealnego miejsca, po zakupie regału mogą być zmyślnie ułożone na półkach. Dzięki temu zrobimy porządek w naszym domu i sprawimy, że rzeczy, które nam zawadzały, będą pięknie wyglądać na eleganckim meblu. Jeżeli jednak nie możemy się zdecydować, czy chcemy stojącego czy też regału wiszącego, zawsze możemy zakupić mebel modułowy. Można je kupić w zestawie składającym się z kilku kubików, dzięki którym ułożymy półki w regał stojący tudzież wiszący. Takowy regał zawsze możemy przemeblować i dokupić nowe półki, aby był jeszcze piękniejszy. Pamiętajmy też, że oprócz oczywistych rzeczy i dekoracji, na regale możemy ułożyć również ubrania. Będzie to interesujący zakup do sypialni. Zdecydowanie nowoczesny z zaskakującym akcentem. Taki regał pomoże nam zachować porządek i zaoszczędzić przestrzeń w domu

Materiał partnera

Tags from the story