Rocznicowa porcelana

rocznicowa porcelana
Rocznica ślubu to wspaniała okazja, aby przy pomocy prezentów wyrazić nasze uczucia względem tych, których kochamy najbardziej. Serwis obiadowo-kawowy to doskonały wybór na rocznicowy prezent | źródło: hurtowniaporcelany.pl

Rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie. Raz do roku razem z najbliższymi wspominamy najpiękniejszy dzień naszego życia. Co zrobić by kolejna rocznica ślubu była niezapomniana? Czym uświetnić ten wyjątkowy dzień? Jaki prezent podarować małżeństwu świętującemu „urodziny” swojego związku? Świetnym pomysłem jest porcelanowy serwis obiadowo-kawowy.

Dlaczego porcelana?

Porcelana kojarzy nam się z wyjątkowymi uroczystościami. Elegancki zestaw porcelanowych naczyń uświetni każdą niezwykłą chwilę spędzoną z rodziną lub przyjaciółmi przy stole. Zajrzyj na stronę https://hurtowniaporcelany.pl/ i spraw bliskim wyjątkowy prezent.

Polska porcelana – tradycja i jakość w jednym

Zastanawiasz się jakiej firmy porcelanę wybrać? Jeżeli chcesz sprawić bliskim przepiękny prezent, który posłuży im latami, postaw na polskie wyroby porcelanowe. Polskie firmy słyną ze świetnej jakości porcelany i z wieloletniej (a nawet wielowiekowej) tradycji wyrobu porcelanowych naczyń.

Firma Chodzież jest obecna na polskim rynku już od końca XIX wieku. Porcelanowe naczynia tej firmy to precyzyjnie wykonane, eleganckie i estetyczne naczynia, które są ozdobą niejednego stołu. Chodzież oferuje różne modele i warianty serwisów obiadowych oraz serwisów obiadowo-kawowych. Wszystkie modele łączy ponadczasowy, uniwersalny design oraz piękno surowej bieli. To właśnie biały kolor sprawia, że porcelana marki Chodzież jest doskonałym dodatkiem zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach i nadaje się do aranżacji każdego stołu. Chodzież to także wiele modeli serwisów porcelanowych. Jaki zestaw wybrać jako prezent dla małżonków obchodzących rocznicę ślubu? Świetną propozycją jest serwis obiadowo-kawowy Chodzież Iwona.

Chodzież Iwona

Chodzież Iwona to serwis obiadowo-kawowy przeznaczony dla 18 osób. W tym modelu serwisu oprócz tradycyjnych talerzy płytkich i głębokich oraz talerzyków deserowych znajdują się także bulionówki wraz ze spodkami. Model Chodzież Iwona zawiera również okrągłe salaterki, owalne półmiski, wazę i sosjerkę. Do serwisu obiadowego dołączony jest zestaw kawowy. Składa się on oczywiście z 18 ślicznych, białych, eleganckich filiżanek wraz ze spodeczkami. Oprócz filiżanek w zestawie kawowym znajdziemy także 18 talerzyków deserowych, imbryk o pojemności ok. 1 litra oraz przykrywaną cukiernicę i mlecznik. Zarówno serwis kawowy jak też serwis obiadowy można bez obaw myć w zmywarce i wraz z zawartością podgrzewać w mikrofalówce.

Rocznica ślubu to wspaniała okazja, aby przy pomocy prezentów wyrazić nasze uczucia względem tych, których kochamy najbardziej. Serwis obiadowo-kawowy to doskonały wybór na rocznicowy prezent. Kupując porcelanę jako prezent na rocznicę ślubu, pamiętaj, żeby wybierać firmę z tradycjami w wykonywaniu porcelanowych naczyń. Piękny zestaw porcelanowy nada szyku i będzie wspaniałym wykończeniem aranżacji każdego stołu.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
,