Zaprojektuj salon marzeń z DesignTown.pl

minimalistyczny szary salon
Pokój tego typu jest z reguły pierwszym, które widzą goście i z tego tytułu mogą oceniać gospodarza przez jego pryzmat | fot.: materiał partnera

Pokój dzienny, czy tak zwany salon, jest miejscem, w którym spędzamy dużo czasu codziennie, z rodziną, znajomymi czy samotnie, można tam odpoczywać, pracować i poddawać się rozrywce. Tak wszechstronne pomieszczenie powinno być urządzone ze smakiem, wyczuciem , ergonomicznie i przystępnie. Pokój tego typu jest z reguły pierwszym, które widzą goście i z tego tytułu mogą oceniać gospodarza przez jego pryzmat. Postarajmy się urządzić go ze smakiem, pomogą nam w tym elementy dostępne w designtown.pl.

Kanapa obiekt centralny

Wiadomo nie od dziś, że wygodna kanapa w centrum domu, jakim jest salon, jest miejscem spotkań i odpoczynku domowników. Na miękkim meblu można spędzać godziny przed telewizorem, książką czy zwyczajnie drzemiąc. Designtown.pl w swej ofercie składa propozycję dobrania wypoczynków wykonanych ze skóry lub wysokiej jakości włókien wełnianych. Wpływa to na oczywisty komfort użytkowania oraz konserwacji, a dobra jakość przekłada się na długie i spokojne użytkowanie w nienaruszonym stanie. Na stronie odnajdujemy takie modele jak klasyczna sofa, sofa nowoczesna, bez podłokietników, na wysokich nóżkach, czy narożnik. Mniejsze siedziska sprawdzą się na ograniczonym areale mieszkania, w zależności od wystroju. Możliwość dobrania obicia w wybranym kolorze zachęca do eksperymentowania i szukania niecodziennych rozwiązań. Narożniki natomiast będą wyglądać zdecydowanie lepiej we wnętrzach dużych, gdzie nie jesteśmy ograniczeni ze względu na miejsce, a kanapa ma być centralnym jego miejscem.

Drzemka z klasą

Poobiednia sjesta, wykańczający dzień w pracy, znużenie jesienną słotą – wszystkie te momenty w życiu wiążą się z drzemką, która ma zregenerować siły na resztę dnia. Sen, nawet tak krótki, pozwoli na szybki reset i odpoczynek organizmowi. Nie zawsze musi do tego służyć kanapa – oferta sklepu designtown.pl obejmuje wyjątkowo wygodne fotele typu szezlong. Szeroki wybór modeli, obicia, sugeruje, że jest to częsty wybór do przestronnych wnętrz. Ukształtowanie tego typu siedziska jest dopasowane anatomicznie do naszego ciała i pozwala na wygodny odpoczynek, odciążenie kręgosłupa i nóg. Sprawdzą się na pewno u osób cierpiących na bóle pochodzące z tych okolic. Regulacja pochylenia dodatkowo zwiększa komfort użytkowania umożliwiając dopasowanie go do własnych potrzeb.

Poza drzemką, szezlong sprawdzi się również jako mebel do odpoczynku czy miłego spędzenia czasu przy lekturze. Częściowo leżąca pozycja pozwoli się odprężyć i zatopić w świecie książkowych fantazji.

Wygoda pisana skórą i wełną

Duże pomieszczenia charakteryzują się możliwościami dobrania większej ilości elementów wystroju. Wygodnym dodatkiem będzie fotel, w którym odpoczniesz, poczytasz i spędzisz czas na rozrywce, na przykład przed telewizorem. Ważnym jest, aby był wygodny i wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby służył przez wiele lat. Designtown.pl proponuje rozwiązania do większych i mniejszych przestrzeni, w różnych modelach i kolorach – od szerokich, bez podłokietników, do topornch, klasycznych foteli. Dzięki charakterystycznemu dla każdego typu wykończenia, w sposób bardziej znany lub nowatorski, do każdego wnętrza można dobrać wyjątkowe siedzisko. Uzupełnieniem dla foteli będzie podnóżek, który pozwoli na jeszcze wygodniejsze spędzanie czasu.

Wszechobecne dodatki

Oczywiste elementy salonu zostały omówione powyżej, jednak prawdziwy charakter pomieszczenia nadają niecodzienne dodatki. Nie musi to być od razu obraz mistrza malarstwa – wyjątkowym elementem może stać się również lampa czy zegar. Dobra kompozycja odwdzięczy się harmonią i przyjemniejszym odbiorem. W sklepie designtown.pl znajdziemy piękne, kreatywne wykończenia, na przykład lampa wisząca Loro odznacza się niesamowitym podejściem do tematu – wygląda jakby usiadło na niej pięć papierowych ptaków. Piękna kompozycja, wykonana z metalu i polipropylenu, nada wyjątkowego charakteru pomieszczeniu i zdecydowanie przykuje wzrok gości.

Wystrój salonu w mieszkaniu powinien wiązać się z lekkością, ciepłymi, stonowanymi barwami, które pozwolą cieszyć się ze spędzania czasu w pomieszczeniu. Jednakże charakterystyczne elementy, które przełamią schemat pomieszczenia mogą nadać niepowtarzalny design.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, , ,