Modne krótkie, męskie kurtki zimowe Pit Bull

mężczyzna streetwear kurtka zimowa
Bez wątpienia każdy miłośnik nowoczesnego streetwearu oraz sportów walki zna markę Pit Bull | fot.: materiały prasowe

Większość mężczyzn nie przepada za kurtkami, jednak niezależnie od upodobań, zima zawsze wymaga zakładania ciepłych ubrań. Z tego względu niezbędne jest wybranie takiego odzienia, które będzie jak najbardziej wygodne i odpowiadające męskim potrzebom. Takie wymagania spełniają w szczególności krótkie, nowoczesne kurtki. Poznaj, spośród ilu modeli możesz wybierać.

Pit Bull – producent odzieży

Bez wątpienia każdy miłośnik nowoczesnego streetwearu oraz sportów walki zna markę Pit Bull. Powstała w 1989 roku we Frankfurcie nad Menem. Inspiracją była wizyta jej założyciela w Stanach Zjednoczonych, gdzie ujrzał zupełnie odmienne niż w ówczesnej Europie sklepy odzieżowe i uliczne, a także odbiegającą od europejskiej modę.

W 1992 roku wyjechał na stałe do Kalifornii, gdzie firma przybrała miano Pit Bull West Coast. Jej rozwój w kierunku odzieży młodzieżowej, sportowej i służącej sportom walki przyniósł jej szybki rozwój. Przyczyniła się do niego także szkoła walki jiu-jitsu, której właścicielem był założyciel sportowej marki odzieżowej.

Obecnie marka Pit Bull jest jedną z wiodących firm, produkujących odzież do sportów walki i sportów ekstremalnych.

Kurtka męska na zimę – czym powinna się charakteryzować?

Przede wszystkim niezaprzeczalną wygodą. Właśnie dlatego najlepszym wyborem będzie krótka kurtka, która idealnie sprawdzi się zarówno podczas spaceru, jak i jazdy samochodem. Jest niezwykle komfortowa, nie opina się i nie ciągnie, a co za tym idzie, na pewno będzie chętnie zakładana podczas różnych aktywności.

Warto także wybrać kurtkę, która jest wyposażona w ściągacze przy pasie oraz mankietach, taką jak Pit Bull Carver ‘20, dostępną pod adresem https://www.zbrojownia.pl/kurtki-na-zime-pit-bull-2020. Dzięki temu doskonale będzie chroniła przed zimnem i wiatrem i nie pozwoli im wedrzeć się pod materiał.

Mężczyźni, którzy nie lubią czapek, powinni sięgnąć po kurtkę, która została wyposażona także w kaptur. W razie chłodu pozwoli on osłonić się przed nim i uchroni przed uciekaniem ciepła z organizmu. Miłośnicy czapek także z nich skorzystają, kiedy będą chcieli ogrzać się bardziej.

W męskiej kurtce nie może zabraknąć także kieszeni – im więcej, tym lepiej! Oszczędzą one noszenia toreb i pozwolą na wygodne ogrzanie dłoni podczas najzimniejszych dni. Dlatego warto sięgnąć po model taki, jak Pit Bull Firethorn ‘20. Posiada dwie zapinane kieszenie dolne, zapinaną kieszeń na piersi oraz kieszeń wewnętrzną, idealną do przenoszenia najbardziej wartościowych przedmiotów. Sprawdzi się w każdej sytuacji: podczas pracy, spaceru czy zimowej aktywności sportowej.

Alternatywa dla kurtki: kamizelka

Na odrobinę cieplejsze dni, dla tych, którzy nie chcą zakładać kurtki na bluzę, dobrą alternatywą będą bezrękawniki. Nowoczesne kamizelki Pit Bull Granger ‘20 sprawdzą się nawet podczas okresów przejściowych, takich jak późna jesień i wczesna wiosna. Ich dodatkową zaletą jest to, że obecnie ten krój jest niezwykle modny!

Materiał partnera zewnętrznego