Propozycje zegarków męskich Roamer

roamer zegarek
Czy markę Roamer można nazwać drugim Rolexem? | fot.: materiał partnera

W tematyce zegarków słysząc nazwę firmy Roamer na myśl przychodzi nam tradycja oraz perfekcja. Ta szwajcarska firma zegarmistrzowska istnieje na rynku już od blisko 130 lat oferując swoim klientom wyjątkową jakość. Początkowo firma Roamer zaczynała tworząc podzespoły zegarków dla innych zewnętrznych firm. Aktualnie jest światowym producentem tworzącym własną markę. Produkty tej marki zostały docenione zarówno przez businessmanów, jak i zwykłych ludzi ciesząc się dużym zaufaniem wśród nabywców. Wraz z tą jakością wiąże się oczywiście prestiż. Czy markę Roamer można nazwać drugim Rolexem? Zapewne nie, ale mimo tego faktu marka Roamer widnieje bardzo wysoko na światowym rankingu producentów zegarków klasy premium. Specjalnie dla Państwa postanowiliśmy przedstawić pięć naszych typów wśród mody męskiej, które wyjątkowo przykuły naszą uwagę. Pełną ofertę znajdziesz w sklepie internetowym zegarkicentrum.pl – https://zegarkicentrum.pl/zegarki-roamer/

Roamer Swiss Matic 550660 47 35 50

Roamer Swiss Matic Automatic 550660 47 35 50, to połączenie klasy samej w sobie ze stylem oraz funkcjonalnością. Został on bowiem zaprojektowany w taki sposób, że nie wymaga ingerencji człowieka. Ponad to szafirowe szkiełko świetnie sprawdza się w bardziej wymagających warunkach. Szkiełko to jest wyjątkowo wytrymałe na zarysowania, zapewniając przy tym znaczną przejrzystość. Zegarek posiada design w stylistyce srebrno – złotej z klasyczną analogową tarczą, oraz kalendarzem 31 dniowym. Jego wodoszczelność jest szacowana na głębokość do 100 metrów. Wykonany ze stali szlachetnej. Idealny jako prezent dla męża/narzeczonego w kwocie do dwóch tysięcy złotych.

Roamer Swiss Matic 550660 41 25 05

Bardziej klasyczna propozycja na spotkania wieczorowe z zastosowaniem czarnego paska z wysokiej jakości skórą. Biała tarcza idealnie podkreśla styl zegarka, który również posiada wbudowany kalendarz. Napędzany jest mechanizmem automatycznymSzkiełko szafirowe zostało użyte również w 550660 41 25 05. Mimo klasycznego wyglądu zegar posiada cyfry arabskie, z dodatkowymi znacznikami liczbowymi, które pełnią rolę wspomagania w odliczaniu sekund. W przypadku tego zegarka kwota nieznacznie przekracza dwa tysiące złotych oferując w zamian wyjątkowy design.

 Roamer Swiss Matic Swinging Heart 550661 41 52 05

Kolejna propozycja z zastosowaniem skórzanego paskaSwinging Heart 550661 41 52 05 jest zegarkiem pasującym do każdego ubioruCzarny pasek z naturalnej skóry najwyższej klasy zapewnia mu stylowy wygląd, natomiast czarny blat idealnie komponuje się ze srebrnymi cyframi rzymskimi. Bardzo stylowy, z automatycznym naciągiem, którego pracę możemy obserwować na bieżąco poprzez widoczne tryby. Zegarek ten nie posiada kalendarza, ale potrafi zdecydowanie oczarować od pierwszego spojrzenia. Jego koszt zamyka się w okolicach dwóch tysięcy trzystu złotych, co jest świetnym rozwiązaniem na zegarek z wysokiej półki w przystępnej cenie.

roamer zegarek
Produkty tej marki zostały docenione zarówno przez businessmanów, jak i zwykłych ludzi ciesząc się dużym zaufaniem wśród nabywców | fot.: materiał partnera

Roamer Saturn II Gents Automatic 960637 41 13 90

Po raz kolejny wracamy do innowacyjności z propozycją dla tych, którzy nie przepadają za złotymi akcentami. Bransoleta ze stali nierdzewnej komponująca się wraz z blatem w kolorze srebrnymKalendarz w tym zegarku został wzbogacony o informację na temat dni tygodniaSzkiełko szafirowe zostało w nim dodatkowo zabezpieczone powłoką antyrefleksyjną. Dzięki temu zabiegowi jego twardość oceniono na dziewięć punktów w dziesięciostopniowej skali Mohsa. Zegarek również analogowy z tą różnicą, że w przeciwieństwie do poprzedników posiada zarówno cyfrę „XII”, jak i „VI”. Nisko budżetowe rozwiązanie w kwocie do tysiąca czterystu złotych. Nakręca się on jednak za pomocą ruchu nadgarstka właściciela i nie posiada złotych dodatków.

Roamer Swiss Matic Swinging Heart 550661-49-42-50

Połączenie funkcjonalności z przepięknym nawiązaniem do kultury neowiktorianizmu zwanej też jako steampunkRóżowe złoto tworzy tutaj świetną oprawę, która jest bezbłędnie uzupełnione poprzez widoczne na blacie tryby zegarka. Tryby te zostały dodatkowo wzbogacone o kamień szlachetnyCyferblat został wyposażony w tarczę o kolorze granatu. Kolor ten posiada perłową poświatę, dzięki czemu mieni się w odcieniach granatu oraz czerni. Zegarek ten sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i na spotkaniach wieczorowych oraz bankietach. Cena zegarka nie przekracza kwoty trzech tysięcy złotych. Świetny dla tych, którzy wymagają od marki Roamer odrobinę więcej.

Podsumowanie

Tworząc tą listę zależało nam na tym, aby dobrać zegarki zróżnicowane stylistycznie, wśród których każdy będzie mógł znaleźć opcję dla siebie. Nie ograniczaliśmy się do jednego typu bransolety biorąc pod uwagę zróżnicowane podejście klienta do komfortu. Pamiętajmy jednak że mamy tutaj do czynienia ze Szwajcarską firmą Roamer, która niezależnie od półki cenowej oferuje bardzo wysoką jakość wykonywanych produktów. Szkiełka szafirowe zasłynęły w tych zegarkach  ze swojej wyjątkowej wytrzymałości. Jednocześnie stawiając na Roamer mamy świadomość tego, że stawiamy na niezawodność. Są to zegarki, które kupuje się na lata. Mogą posłużyć zarówno jako zegarki do użytku na co dzień, jak i jako świetna opcja na bankiet lub wieczorne wyjście z bliskimi.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
,