Jak stworzyć swój portret numerologiczny?

portrety numerologiczne
Stworzenie portretu numerologicznego z reguły rozpoczyna się od ustalenia daty urodzenia | fot.: stock.adobe.com

Już w starożytności próbowano wszystko sprowadzić do poziomu liczb. Pitagoras uważał, że wszystko jest liczbą i że z nich można dowiedzieć się absolutnie wszystkiego. Właśnie na tym bazuje też numerologia. Własny portret numerologiczny może wiele zmienić w Twoim życiu. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego nie możesz schudnąć, dlaczego trudno jest Ci zdać jakiś egzamin albo dlaczego nie potrafisz ułożyć swoich relacji z matką – odpowiedź znajdziesz w liczbach. Jak to działa? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Dzień urodzenia, imię i nazwisko – dane, które nie pozostają bez znaczenia

Stworzenie portretu numerologicznego z reguły rozpoczyna się od ustalenia daty urodzenia. Określony dzień miesiąca danego roku jest punktem wyjścia. Każdy z nas ma bowiem dzięki temu inną wibrację. Portret numerologiczny bazuje również na określeniu wibracji wszystkich imion i nazwisk. Co przy tym istotne ważne jest nie tylko pierwsze imię i nazwisko, ale również imię z chrztu, bierzmowania, przezwisko, a także nazwisko panieńskie i to po mężu. Nawet wzięcie rozwodu nie oznacza przy tym zmiany swojego stanu w portrecie numerologicznym. Pozbycie się nazwiska byłego męża jest zdecydowanie bardziej złożonym zadaniem.

Wyższy stopień wtajemniczenia, czyli kombinacja

Datę urodzenia, imię i nazwisko nie tylko rozkłada się na części pierwsze. Jednocześnie w portrecie numerologicznym znaczenie ma to, jak brzmi całość. Osobno sprawdzane są samogłoski i spółgłoski, a na podstawie tej analizy wyliczane cele życiowe. Poza kombinacją portret numerologiczny określa też potencjał. Numerologia zakłada aż dziewięć kanałów numerologicznych, z których każdy odpowiedzialny jest za zupełnie inny aspekt. To ten potencjał najczęściej odpowiada na pytania o niezrealizowane plany i wszelkie bariery, które pojawiają się na Twojej drodze. Jeżeli zatem zastanawiasz się dlaczego nie możesz schudnąć, uzbierać oszczędności na zakup mieszkania albo znaleźć pracy, tutaj z pewnością znajdziesz odpowiedź.

Inne elementy portretu numerologicznego

Poza tym prawdziwy portret numerologiczny może uwzględniać jeszcze inne czynniki. Istotny jest na przykład kryształ życia, który z jednej strony odpowiada na pytania o naszą przeszłość, a z drugiej strony widoczna jest w nim potencjalna przyszłość. Znaczenie mają również obciążenia karmiczne. Aby je znaleźć należy wejść w sferę poprzednich wcieleń. Całość tej analizy, a zatem dobrze wykonany portret numerologiczny wytycza nam kierunek i wskazuje jak wykorzystać swoje mocne strony oraz nad czym należy szczególnie popracować.

Materiał partnera