Jak wybrać karmę dla kota?

kot nad miską
Karma dla kota sprawia, że mruczek jest odżywiony, niczego mu nie brakuje i na co dzień otrzymuje odpowiednią ilość energii | fot.: stock.adobe.com

Właściciele kotów wiedzą, że niezwykle istotne jest to, co dają im do jedzenia. Tak jak w przypadku tego, co trafia na nasz stół, zwracamy uwagę na jakość produktów i ich skład. Koty potrzebują zdrowej, zrównoważonej i przede wszystkim opartej na naturalnych surowcach diety. Poza tym musi być ona dostosowana do potrzeb, wieku, rasy, poziomu aktywności. To, jak zwierzę będzie jadło, przełoży się również na jego nastrój, kondycję, wygląd sierści i oczywiście zdrowie. A na tym się przecież nie oszczędza. Marki Fitmin karma dla kota od lat cieszy się bardzo dużym zaufaniem, a różnorodność asortymentu pozwala dopasować najlepszą propozycję.

Propozycje Fitmin – karma dla kota

Doskonałej jakości produkt Fitmin – karma dla kota to doskonały sposób na to, by dostarczyć zwierzętom wszystkich niezbędnych składników, jakich na co dzień potrzebują i które umożliwiają im harmonijny rozwój. I choć jedzenie nie ma mocy leczenia, to jednak wpływa na prawidłowe funkcjonowanie wszystkich układów, jest najlepszą profilaktyką i rewelacyjnie wpływa na kondycję. I dlatego właśnie wielu miłośników czworonogów sięga po produkty marki Fitmin. Karma dla kota najwyższej jakości to inwestycja w zdrowie oraz szczęście.

Co to jest karma holistyczna?

Coraz częściej można się spotkać z tym określeniem w branżowych pismach, na forach internetowych czy też w specjalistycznych sklepach. Chodzi w głównej mierze o to, że karma holistyczna wpływa na koci organizm całościowo. Zapewnia doskonale zbilansowaną ilość substancji odżywczych, które się dostarcza  w odpowiednich proporcjach. To całe menu, które gwarantuje optymalne odżywienie. Na tle różnych propozycji wyróżnia się marka Fitmin. Karma dla kota sprawia, że mruczek jest odżywiony, niczego mu nie brakuje i na co dzień otrzymuje odpowiednią ilość energii. Poza tym karmy holistyczne bazują na naturalnych składnikach, które w dużej mierze pochodzą od lokalnych dostawców. W składzie znaleźć można dużo mięsa, podrobów, zdrowe tłuszcze, witaminy i minerały. Poza tym jedzenie jest bogate w aromatyczne zioła, które nie tylko poprawiają smak dań, ale mają również szereg walorów prozdrowotnych.

W Fitmin karma dla kota powstaje z najwyższą starannością o każdy najmniejszy detal. Specjaliści wiedzą, że jedzenie jest zaproszeniem do zdrowia oraz szczęścia i bazują przede wszystkim na tym, co najcenniejszego natura ma do zaoferowania. W efekcie bazą jedzenia staje się wysokiej jakości mięso. Poza ziołami w składzie znaleźć można także dojrzałe jagody, warzywa, owoce, ryby z krystalicznych wód i zdrowe tłuszcze. I co najważniejsze, marka dba o to, by jedzenie było wolne od chemii, sztucznych ulepszaczy, barwników czy aromatów. Bez problemu dopasujesz konkretne menu do wieku kota, jego rasy, specyficznych potrzeb żywieniowych. Warto również pamiętać, że na różnych etapach życia zwierzak może borykać się z chorobami, spadkiem energii czy też alergiami. A w jedzeniu nie chodzi tylko o zaspokojenie głodu, ale również o troskę o zdrowie, kondycję i samopoczucie.

Artykuł powstał we współpracy z https://www.krakvet.pl/


Materiał partnera zewnętrznego