Bilety na wyciągnięcie…smartfona

bilety przez smartfona
System sprzedaży działa na zasadzie intuicyjnej, dlatego jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala na kontrolowanie wpływów do kasy w czasie rzeczywistym | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Niekończące się kolejki po bilety do parków rozrywki, na basen, do sali zabaw lub do activity baru, to już przeszłość. Dzięki nowoczesnemu systemowi sprzedaży biletów i wejściówek, można otrzymać bilet lub wejściówkę bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś właścicielem miejsca pełnego atrakcji dla dużych i małych, skorzystaj z usługi elektronicznej sprzedaży biletów.  Tak duże ułatwienie pozwoli ci przestać martwic się o stanowiska kasowe i zostawi czas, na unowocześnianie i rozwój twojego biznesu.

1. System elektronicznej sprzedaży biletów

2. System rezerwacji biletów

2. System umożliwia sprzedaż biletów numerowanych

System elektronicznej sprzedaży biletów

Wdrażanie systemu jest bardzo proste i krótkotrwałe. System sprzedaży działa na zasadzie intuicyjnej, dlatego jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala na kontrolowanie wpływów do kasy w czasie rzeczywistym. Nowoczesny system sprzedaży biletów, wejściówek, karnetów, abonamentów oraz rezerwacji biletów na festiwale, do obiektów sportowych, na wystawy lub koncerty jest korzystne zarówno dla klientów, jak i dla właścicieli poszczególnych obiektów. To duże ułatwienie dla zarządzania sprzedażą. Zapewnia on klientom możliwość zakupu biletów w dowolnym czasie, przez nieograniczoną ilość stanowisk kasowych. Sprzedaż odbywa się w czasie rzeczywistym, bez konieczności wypełniania kolejnych rubryk formularza. System biletowy to dobra alternatywa dla sprzedaży stacjonarnej, ponieważ właściciel obiektu nie traci czasu na nadzór pracy kas, natomiast klient, nie musi stać w kolejkach. Komputery, tablety i telefony, które zawierają aplikacje mobilne do sprzedaży biletów i wejściówek i karnetów są obecnie najwygodniejszą formą rezerwacji. 

System rezerwacji biletów i kodów rabatowych

Właściciel obiektu, może tak ustawić aplikację, aby miała ona dodatkowe funkcje. Jedną z nich jest generowanie kodów rabatowych, dla stałych klientów oraz przy okazji różnych eventów, np. Dnia Dziecka, przeróżnych konkursów lub wystaw i wszelkiego rodzaju wydarzeń, które zdecyduje się zorganizować. Aplikacja mobilna współgra z systemem Android, posiada tez wbudowany kreator raportów, dzięki któremu widzisz, ile biletów i wejściówek zostało sprzedanych. Dla klientów, oznacza to pełen komfort korzystania z wybranych placówek np. sal koncertowych, teatralnych czy obiektów wystawienniczych. Dzięki optymalizacji systemu, zyskają oni możliwość samodzielnego wejścia na imprezę, lub do obiektu sportowego, bez udziału kontrolera biletów. Korzystając z aplikacji mobilnej, klient pozna także godziny otwarcia obiektu. System może być stosowany w całej Polsce, a dokonywane przy jej użyciu płatności online, są całkowicie bezpieczne. 

System umożliwia sprzedaż miejsc numerowanych

System sprzedaży biletów i wejściówek ma też różne inne udogodnienia. Umożliwia rezerwację biletów na późniejszy termin, bez obaw, że ich zabraknie. Zakup biletów jest także możliwy w ostatniej chwili, przed rozpoczęciem imprezy. Jeśli wejściówek zabraknie, a wydarzenie cieszy się dużą popularnością, właściciel obiektu może tak zmodyfikować system sprzedaży, aby wygenerować dodatkowe godziny na zakup biletów. System pozwala także na samodzielny wybór przez klienta miejsc numerowanych w teatrach, kinach czy na koncertach. Aplikacja działa bowiem z wykorzystaniem aktywnego widoku sali, na którym każdy może zarezerwować takie miejsce, w którym będzie mu najwygodniej. Dzięki  funkcjonalności systemu sprzedaży biletów online, ich kupno w Internecie stanie się prawdziwą przyjemnością. 

Materiał partnera zewnętrznego