Prawie 500 zł oszczędności rocznie i bez wysiłku – na czym polega fenomen Tipli.pl?

Jak w praktyce zaoszczędzić większe kwoty?
Jak w praktyce zaoszczędzić większe kwoty? | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Nowy rok to dla wielu z nas okres, w którym zawartość portfela pozostawia wiele do życzenia. Końcoworoczne wydatki pochłaniają sporą część naszych pieniędzy, a noworoczne wyprzedaże kuszą swoimi atrakcyjnymi cenami. Jest jednak sposób, żeby zreperować swój budżet w prosty, a zarazem wydajny sposób. Co jeśli mógłbyś zarabiać po prostu robiąc zakupy?

Cashback – jak działa zarabianie przez kupowanie?

Rozwiązanie, które dzisiaj chcemy zaproponować to cashback. Na czym to polega? Za każdy zakupiony przez Ciebie produkt otrzymujesz zwrot części wydanej kwoty. Poza oczywistą wygodą robienia zakupów online dochodzi opcja zaoszczędzenia niemałych kwot. Jak to możliwe? Zajrzyj na Tipli –  największy portal cashbackowy w Polsce, który pozwala zaoszczędzić aż do 25% wydanych na zakupach pieniędzy. Gdzie w tym wszystkim haczyk? Nigdzie! Schemat jest bardzo prosty – Tipli.pl działa na zasadzie marketingu afiliacyjnego. Oznacza to, że za każdy zakup, serwis dostaje od sprzedawcy prowizję, którą może podzielić się właśnie z Tobą! Jak zacząć? Należy dokonać darmowej rejestracji na Tipli.pl, następnie wybrać sklep z listy widocznej na stronie. Na samym końcu pozostaje po prostu zrobić zakupy. To banalne, a zarazem innowacyjne podejście do robienia zakupów zdobyło sobie wielu entuzjastów, o czym świadczyć może zadowolenie użytkowników strony.

Jak w praktyce zaoszczędzić większe kwoty?

Każdy sklep ma na stronie podany maksymalny procent zwrotu za Wasze zakupy. Informację tę znajdziesz wyszukując najpierw sklep za pomocą paska u góry strony bądź wybierając go z poziomu wspomnianej wcześniej listy. Po wybraniu źródła zakupów, na stronie pojawi się procentowa wartość cashback, którą możesz otrzymać.

Kupując za pośrednictwem Booking.com tygodniowy nocleg dla dwóch osób na Maderze możesz zaoszczędzić ponad 54 złote wybierając za 1353 zł opcję czterogwiazdkowego hotelu z licznymi udogodnieniami. Naturalnie, trzeba się tam też dostać, co za tym idzie, na locie z Warszawy do Funchal i z powrotem zaoszczędzisz 72 złote. Potrzebujesz przed podróżą zakupić ubrania na wakacje?  Nic prostszego – zwrot na zakupy w AliExpress zatrzyma w Twoim portfelu do 10 złotych za parę sportowych szortów i drugie tyle za potrzebną, podczas chłodniejszych nocy, bluzę. To już 150 złotych, a przecież oszczędzać w podobny sposób możesz na co dzień, korzystając z ponad 700 dostępnych na Tipli sklepów, wśród których znajdują się również takie marki jak Allegro czy Carrefour. Możliwości tego systemu są ogromne, pozwalając zaoszczędzić na wielu, nawet najbardziej błahych produktach zawrotne sumy w ciągu roku. Warto nadmienić też, że często sklepy współpracujące z Tipli oferują darmową dostawę. Ale… to nie wszystko!

Tipli.pl to najwyższy cashback w Polsce. Przekonaj się, jak proste jest zarabianie przez kupowanie.

 

Gazetki promocyjne – źródło promocji w zasięgu ręki

 

Lwią część budżetu każdego gospodarstwa domowego pochłaniają najprostsze zakupy spożywcze, ale również elektronika czy kosmetyki. To i wiele więcej znajdziesz w publikacjach znanych i lubianych sklepów. Gazetki promocyjne pozwolą Ci korzystać z najlepszych ofert bez konieczności długich poszukiwań i biegania między sklepowymi półkami. Tipli.pl specjalnie dla Ciebie gromadzi dla Ciebie pełny zbiór katalogów promocyjnych sklepów sieciowych, oferujących zwyczajowe zniżki, łączące się, w przypadku zakupów online, z usługą cashback.

Zajrzyj do najnowszych gazetek Tesco, Lidl czy Biedronka – wygodnie i w zaciszu własnego domu.

W ten prosty sposób każde Twoje zakupy staną się też okazją do niemałego zarobku. Kiedy już zarejestrujesz się na Tipli.pl będziesz w stanie kupować odpowiedzialnie, nie zostawiając po każdych większych zakupach dziury budżetowej w swoim portfelu!


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,