Auta na minuty w Warszawie – płać wtedy, gdy korzystasz

Boczne lusterko samochodu
Aby samodzielnie przekonać się o korzyściach płynących z carsharingu, potrzebna jest specjalna aplikacja mobilna. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Zalety carsharingu odkrywa coraz więcej kierowców. Jeżeli mieszkasz w Warszawie, możesz dołączyć do grona klientów firm oferujących auta na minuty. Jak rozpocząć swoją przygodę z samochodami na minuty? Ile kosztuje wypożyczenie takiego pojazdu? Sprawdzamy!

5 kroków do wypożyczenia auta na minuty w Warszawie

Aby samodzielnie przekonać się o korzyściach płynących z carsharingu, potrzebna jest specjalna aplikacja mobilna. Firma Panek CarSharing, która oferuje auta na minuty w Warszawie i Lublinie, udostępnia swoją aplikację na smartfony z oprogramowaniem Android i iOS (dostępna odpowiednio w sklepach Google Play i App Store).

Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie, pozostaje jedynie:

  • stworzyć swoje indywidualne konto – można to zrobić zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie internetowej Panek CarSharing,
  • zarezerwować samochód – wszystkie aktualnie dostępne pojazdy są widoczne na mapie aplikacji,
  • otworzyć pojazd telefonem – w tym celu w aplikacji mobilnej wystarczy wybrać opcję „Otwórz samochód”,
  • zapoznać się z instrukcją znajdującą się w samochodzie,
  • rozpocząć jazdę.

Gdzie znajdują się auta na minuty? Warszawa to duże miasto i w związku z tym samochody są dostępne w różnych lokalizacjach, do których dotarcie nie sprawia kierowcom problemu.

Carsharing – ile to kosztuje?

Auta na minuty w Warszawie oferuje firma Panek CarSharing, która w ofercie ma duży wybór pojazdów. Toyota Yaris, Toyota Corolla, Smart elektryczny i Polonez Caro – to samochody czekające na kierowców. Ceny zależą od rodzaju wypożyczonego samochodu. Kierowcy płacą za:

  • każdy rozpoczęty kilometr jazdy (od 0,65 do 0,79 zł),
  • każdą rozpoczętą minutę najmu (od 0,50 do 0,79 zł),
  • każdą minutę postoju (od 0,10 do 0,20 zł),
  • każdą dobę najmu pojazdu (od 90 do 1000 zł).

Po zakończeniu najmu każdy klient otrzymuje wiadomość na podany przy rejestracji adres mailowy z informacją o cenie oraz czasie jazdy i liczbie przejechanych kilometrów. Płatność za skorzystanie z pojazdu jest dokonywana automatycznie z podpiętej do konta karty płatniczej.

Auta na minuty w Warszawie – to się opłaca!

W modelu carsharing kierowcy płacą wyłącznie za czas użytkowania pojazdów. Firma Panek Carsharing udostępniająca auta na minuty w Warszawie dba o ich czystość, przeglądy techniczne i tankowanie. Ponieważ w dużych miastach sprawnie działa komunikacja miejska, utrzymanie własnego pojazdu nie jest opłacalne dla wszystkich. Carsharing to tani dostęp do samochodu.


Materiał partnera zewnętrznego