Dlaczego coraz więcej osób wybiera przeszczep włosów w Turcji?

przeszczep włosów w Turcji
Najlepszym rozwiązaniem dla osób, które marzą o bujnych włosach, jest zapisanie się na zabieg przeszczepu włosów | fot.: materiał partnera

Chociaż wiele osób ma już za sobą lub chce skorzystać z przeszczepu włosów, nie każdy chce o tym rozmawiać. Trudno więc czasami znaleźć wiarygodne opinie na temat usług oferowanych przez poszczególne kliniki. W dodatku niektóre z nich mają bardzo wysokie ceny, przez co nie każdy zainteresowany może sobie pozwolić na skorzystanie z zabiegu transplantacji włosów. Na szczęście wcale nie trzeba wydawać wszystkich swoich oszczędności, aby można było się zapisać na skuteczny przeszczep włosów metodą FUE.

  1. Na czym polega przeszczep włosów?
  2. Czym wyróżnia się przeszczep włosów Turcja?
  3. W jaki sposób można skorzystać z przeszczepu włosów w tureckiej klinice?

Najlepszym rozwiązaniem dla osób, które marzą o bujnych włosach, jest zapisanie się na zabieg przeszczepu włosów wykonywany w Turcji. Dzięki temu przy przeszczepie włosów będą brali udział najlepsi specjaliści, a jednocześnie cena zabiegu łącznie z kosztami przelotu i zakwaterowaniem będzie bardzo atrakcyjna. Jeżeli więc martwi cię nadmierne wypadanie włosów i chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto skorzystać z zabiegu przeszczepu włosów w tureckiej klinice, poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji.

Na czym polega przeszczep włosów?

Dzięki temu, że transplantacja włosów Turcja nie opiera się na chemicznych procedurach, osoby korzystające z takich zabiegów nie muszą się martwić o to, że przeszczep będzie miał wpływ na funkcjonowanie ich organizmu. Transplantacja polega na pobraniu przez specjalistę mieszków włosowych z tych miejsc, w których jest ich dużo i wszczepieniu ich w miejsce zmienione łysieniem.

Tak wykonany zabieg charakteryzuje się wysoką skutecznością i może być stosowany zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Warto również mieć świadomość, że obecnie przeszczepy włosów realizowane są dwoma niezwykle skutecznymi metodami:

  • przeszczep włosów FUE – wspomniane już przeniesienie mieszków włosowych w wyłysiałe miejsca, 
  • transplantacja włosów DHI – metoda wykorzystująca podobne rozwiązania co transplantacja włosów FUE, jednak nie wymaga golenia obszaru, z którego pobierane są zdrowe mieszki włosowe. To sprawia, że na taki przeszczep najczęściej decydują się kobiety.

Czym wyróżnia się przeszczep włosów Turcja?

Chociaż klinik, które zajmują się przeszczepami włosów, jest wiele, osoby, które tracą włosy, od wielu lat najczęściej wybierają przeszczep włosów w Turcji. Wiąże się to z wieloma zaletami. Istotne jest przede wszystkim to, że turecka klinika zatrudnia sprawdzonych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie i stale podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu mogą zagwarantować, że pacjent z przeprowadzonym przeszczepem włosów na pewno będzie zadowolony z uzyskanego efektu.

Kolejnym argumentem, który przemawia za tym, aby to właśnie turecka klinika transplantacji włosów została wybrana w przypadku zaobserwowania problemów z łysieniem, jest cena. W porównaniu z ofertami polskich placówek jest ona zdecydowanie niższa, a liczne pozytywne opinie klientów potwierdzają, że niskiej cenie towarzyszy świetna jakość realizacji usług.

W jaki sposób można skorzystać z przeszczepu włosów w tureckiej klinice?

Jeżeli interesuje cię przeszczep włosów Turcja, już teraz możesz zajrzeć na stronę polskiej firmy, która jest wyłącznym przedstawicielem najlepszej tureckiej kliniki. Znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania, a w razie potrzeby będziesz mógł skontaktować się telefonicznie lub mailowo z przedstawicielem firmy, który zaprosi cię na darmową konsultację i pomoże w załatwieniu wszystkich formalności.

Materiał partnera

Tags from the story