Dlaczego lakiery hybrydowe są idealne na lato?

pastelowy tęczowy manicure krótkie paznokcie na lato
Na wakacyjną stylizację wybierz żywe, neonowe kolory | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Manicure hybrydowy to obecnie jeden z najczęściej wykonywanych technik stylizacji paznokci na świecie. Jego popularność wzrasta jeszcze bardziej w okresie letnim i wakacyjnym. Każda z nas chce pięknie się prezentować na wakacjach i pamiątkowych zdjęciach. Lakiery hybrydowe są jednym ze sposobów na piękny wygląd przez cały urlop!

Lakiery hybrydowe są znacznie trwalsze od tradycyjnych

Podstawową zaletą lakierów hybrydowych jest ich trwałość. Tradycyjne lakiery zwykle już po kilku dniach zaczynają ścierać się z końcówek paznokci, a nawet odchodzić płatami pod wpływem wody. Na ich powierzchni często pojawiają się rysy.

Lakiery hybrydowe mają specjalnie opracowaną formułę. Pozwala ona na cieszenie się idealną stylizacją aż do czasu, gdy pojawią się duże odrosty i sama postanowisz ją zdjąć.

Z manicure hybrydowym pływasz i cieszysz się słońcem

Stylizacja hybrydowa jest odporna na działanie różnych czynników zewnętrznych, w tym wody, słońca, kosmetyków czy chemii domowej. Z paznokciami pokrytymi hybrydą możesz zatem do woli pływać w basenie, jeziorze, morzu czy oceanie. Ich blask pozostanie taki sam, nawet jeśli dużo czasu spędzasz na słońcu.

Sprzątanie w domu, prace w ogrodzie, używanie kosmetyków – to także jest zupełnie nieszkodliwe dla stylizacji hybrydowej. Dla dobra Twojej skóry na dłoniach polecamy jednak używanie rękawiczek jednorazowych.

Na co dzień krótkie, na wakacje długie paznokcie

Manicure hybrydowy można wykonać na naturalnej płytce, ale także na tipsach lub żelu. Jeśli na co dzień nosisz krótkie paznokcie, bo wymaga tego od Ciebie praca albo zajęcia domowe, na czas wyjazdu możesz wybrać przedłużenie z hybrydą.

Paznokcie przedłużone i pomalowanie lakierem hybrydowym wyglądają bardzo naturalnie i nikt nawet się nie zorientuje, że nie są wyhodowane. Płytka pod spodem będzie spokojnie rosła i kto wie, może uda Ci się je zapuścić i pozostawić na stałe?

Możesz zabrać hybrydę ze sobą na wakacje!

Manicure hybrydowy zrobiony tuż przed wyjazdem, utrzyma się nawet przez 3 tygodnie. Wytrzyma więc spokojnie cały urlop, a Ty nie będziesz się musiała martwić o paznokcie. Jeśli jednak masz ochotę na zmianę stylizacji w trakcie wyjazdu – możesz zabrać ze sobą swój zestaw do hybryd.

Specjalna mała lampa LED zmieści się do każdej torby podróżnej. Do tego wystarczą zwykłe lakiery hybrydowe albo nowość – lakier w mazaku. Pomalujesz nim paznokcie bez użycia bazy i topu. W dodatku szybko, wygodnie i dokładnie. Nawet w najbardziej szalonych warunkach.

Stylizacje hybrydowe w letnich kolorach

Na wakacyjną stylizację wybierz żywe, neonowe kolory. W tym sezonie królują czerwienie, korale i pomarańcze. Nawet jeśli na co dzień wolisz stonowane odcienie, to właśnie wakacje są idealnym czasem na odrobinę szaleństwa.

Manicure przed wakacjami możesz zrobić u profesjonalnej stylistki, ale równie dobrze poradzisz sobie sama w domu! Spróbuj wcześniej poćwiczyć, wykonując kilka stylizacji jeszcze przed wyjazdem. Kiedy nabierzesz wprawy, będziesz mogła zrobić trwałe i piękne paznokcie na wakacje!


Materiał partnera zewnętrznego