Holograficzny rozświetlacz w pudrze od Maybelline

Holograficzny rozświetlacz w pudrze od maybelline
Najnowsze trendy nie tylko w świecie mody to ciekawe, ultranowoczesne i elektryzujące makijaże wykonane przy użyciu rozświetlaczy. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Master holographic od Maybelline podbił świat makijażu. Najnowsze trendy nie tylko w świecie mody to ciekawe, ultranowoczesne i elektryzujące makijaże wykonane przy użyciu rozświetlaczy. Sprawdź, jak łatwo użyć tego wielofunkcyjnego kosmetyku. Dowiedź się także, jak stworzyć rozświetlający look na każdą okazję.

Oryginalny holograficzny efekt

Makijaż rozświetlający nawiązujący wprost do trendów panujących w polskim i zagranicznym show-biznesie w latach dziewięćdziesiątych wrócił i spotkał się w ostatnim czasie z uznaniem nie tylko w świecie mody, ale także w zwykłej codzienności polskich kobiet i nastolatek. Rozświetlony makijaż sprawdza się bowiem w każdym wydaniu – doda on młodości i uroku kobiecie dojrzałej, rozjaśni i uzdrowi przemęczoną i wysuszoną cerę, powiększy optycznie oko, zaczaruje usta oraz uwydatni i ucharakteryzuje owal twarzy. I tak efektowny rozświetlacz master holographic marki Maybelline trafił w gusta pań dzięki swojej wielofunkcyjności, praktycznemu, designerskiemu opakowaniu oraz możliwościom, jakie daje przy tworzeniu makijaży na każdą okazję.

Makijaż z master holographic na każdy dzień

Rozświetlacz master holographic jest kosmetykiem, który stosować można na dowolną część twarzy, a także na ramiona i dekolt. Wystarczy okrągły pędzel lub gąbka do makijażu, by kulistymi ruchami skierowanymi w górę wetrzeć master holographic np. w okolicę nasady nosa, na policzki, czoło, brodę. Kosmetyki do rozświetlenia twarzy master holographic można stosować dowolnie, w zależności od oczekiwanego efektu i rodzaju makijażu. Należy bowiem pamiętać, że makijaż rozświetlający może stać się makijażem dziennym, czyli tym do pracy. Jego plusy to przede wszystkim rozświetlona cera, która wygląda na dużo zdrowszą i bardziej wypoczętą. Natomiast rozświetlacz nałożony latem podkreśli opaleniznę. Makijaż rozświetlający może odmłodzić o kilka lat każdą zmęczoną i zapracowaną panią domu, a rozświetlone policzki dodają przyjemnego blasku całej twarzy.

Postaw na rozświetlone spojrzenie

Kosmetyki z serii master holographic można stosować dowolnie, praktycznie w każdej partii twarzy. Ich wielofunkcyjność pozwala na tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Jednak jedną z ciekawszych wersji, na którą warto zwrócić uwagę, są makijaże nastawione na rozświetlenie oka. Master holographic delikatnie nałożony w wewnętrznym kąciku oka może przynieść niebywały efekt. Zmęczone oko wyda się większe i lżejsze, przy czym całość będzie wyglądać bardzo naturalnie. Wersja jasnego master holographic połączona z naturalnym, jasnobeżowym cieniem lub odcieniem tattoo może spotkać się z akceptacją i zaskoczeniem wśród koleżanek i znajomych. Wykonując rozświetlający makijaż dzienny, czarną kredkę warto zastąpić nieco subtelniejszą kredką w kolorze brązu lub grafitu.

Konturowanie twarzy z master holographic

Bardzo modne w ostatnim czasie konturowanie twarzy wprost z Hollywood nie jest może sprawą łatwą, ale jeśli sięgnie się po master holographic, może przynieść oczekiwany efekt. Dobrze oczyszczoną i pokrytą odpowiednio dobranym podkładem twarz można odświeżyć oraz odmłodzić, stosując właśnie kosmetyki rozświetlające. Ważny jest jednak sposób aplikowania bazy rozświetlającej. Master holographic powinno nałożyć się w te okolice twarzy, na które pada najwięcej światła. Będzie to oczywiście broda z ominięciem jej dołeczka, czoło przy wykonaniu kształtu odwróconego trójkąta, kości policzkowe i kości żuchwy. Kobiety ze skłonnością do przetłuszczania się cery przed sięgnięciem po master holographic powinny twarz, a przede wszystkim jej szczególnie tłuszczące się okolice, zmatowić odpowiednim podkładem. Wykonując makijaż, którego celem jest rozświetlenie oraz podkreślenie owalu twarzy, warto sięgnąć również po inne sprawdzone kosmetyki Maybelline, m.in. po delikatny rozświetlacz w płynie Master Strobing Liquid lub paletę cieni Master Bronze, które pomogą uzyskać efekt 3D.


Materiał partnera zewnętrznego