Kosmetyczny niezbędnik każdego mężczyzny – te produkty musisz mieć!

Kosmetyczny niezbędnik każdego mężczyzny – te produkty musisz mieć!
Zapracowany, ale także dbający o swoje zdrowie i kondycję fizyczną nowoczesny mężczyzna XXI wieku. | fot.: materiał zewnętrzny

Zapracowany, ale także dbający o swoje zdrowie i kondycję fizyczną nowoczesny mężczyzna XXI wieku szuka innowacyjnej, szeroko i długo działającej ochrony przeciw poceniu się. Na coraz bardziej rozległym rynku kosmetycznym można zwrócić uwagę na wiele antyperspirantów oraz dezodorantów, których głównym zadaniem ma być ograniczenie powstawania nieświeżego zapachu. Jednak dziś aktywni i wymagający panowie pragną czegoś więcej. Chcą utrzymać dobry wygląd i wygodę przez cały dzień, nawet wówczas, gdy wychodzą po całym dniu z pracy lub po intensywnym treningu na siłowni.

Poznaj Shirt Protect od L’Oréal Paris

Wśród produktów, które znaleźć można na półkach drogerii, warto przyjrzeć się bliżej kosmetykom dla panów Shirt Protect od L’Oréal Paris – antyperspirantom dostępnym zarówno w formie sprayu, jak i w formie kulki, wygodnej i przyjemnej w aplikacji.

Shirt Protect od L’Oréal Paris bez względu na porę dnia

Antyperspirant w dezodorancie Shirt Protect od L’Oréal Paris ma działać skutecznie i non stop przez 48 godzin. Wzbogacona formuła zawiera technologię zapobiegającą powstawaniu śladów na ubraniach. Dodatkowo chroni skórę oraz odzież przed wilgocią, która odpowiedzialna jest za powstawanie żółtych, bardzo źle wyglądających plam na bieliźnie, koszuli bądź T-shircie. Ponadto antyperspirant w sprayu Shirt Protect od L’Oréal Paris, pomimo że rozpyla się go w odległości 10-15 cm od ciała bez potrzeby zdejmowania odzieży wierzchniej, nie usztywnia materiałów ani nie powoduje ich uszkodzeń. Shirt Protect od L’Oréal Paris nie pozostawia białych plam, trudnych, a często niemożliwych do sprania, co jest niezwykle istotne dla panów, którzy na co dzień dobrze czują się w ubraniach o ciemnych kolorach.

Shirt Protect od L’Oréal Paris w kulce dla utrzymania świeżości przez długi czas

Wśród oferty tej renomowanej marki znaleźć można antyperspirant Shirt Protect od L’Oréal Paris w kulce. Jego prosta aplikacja na oczyszczoną i suchą skórę daje pewność utrzymania suchości i świeżości przez kolejne 48 godzin, nawet w sytuacjach stresowych, podczas uderzeń gorąca oraz w trakcie wysiłku fizycznego związanego m.in. z treningami na siłowni, hali czy boisku. Antyperspirant Shirt Protect od L’Oréal Paris działa szybko, skutecznie wchłaniając pot, przez co zapewnia poczucie długotrwałej świeżości i komfortu. A mężczyźni, którzy wcześniej mieli problemy z trudnymi w usunięciu i bardzo nieestetycznie wyglądającymi żółtymi plamami, mogą być spokojni – działanie Shirt Protect od L’Oréal Paris ochroni ich przed wilgotnością pach.

Warto też wspomnieć o tym, że głównym składnikiem antyperspirantów Shirt Protect od L’Oréal Paris jest linalol, czyli organiczny i bezpieczny dla człowieka związek chemiczny, który otrzymuje się z olejków eterycznych, a najczęściej olejku linalowego, kolendrowego i pomarańczowego. Linalol ma szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, jest bowiem łagodnym i niedrażniących składnikiem wielu dezodorantów i perfum, dlatego antyperspiranty Shirt Protect od L’Oréal Paris przeznaczone są również dla panów ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień.


Materiał zewnętrzny