Lakier hybrydowy – dla nowoczesnych kobiet, które szukają sprawdzonych i wygodnych rozwiązań

manicure hybrydowy
To, że lakier hybrydowy jest trwalszy i pomaga rozwiązać problem z obgryzaniem paznokci to jedno. Kolejną zaletą jest to, że daje Ci nieograniczone możliwości w zakresie stylizacji paznokci | fot.: stock.adobe.com

Nowoczesne kobiety chcą wyglądać pięknie, ale nie mają zbyt wiele czasu na ciągłe malowanie paznokci. Na szczęście udało się znaleźć rozwiązanie, które pozwala im cieszyć się pięknymi i zadbanymi dłońmi nawet przy intensywnym trybie życia. Jest nim lakier hybrydowy.

Lakier hybrydowy kontra zwykły – który z nich wygrywa?

Ile razy zdarzyło Ci się złościć na to, że co chwila musisz malować paznokcie? Miałaś dylemat czy jednak z tego nie zrezygnować? Jednak z drugiej strony zastanawiałaś się co zrobić, aby mieć piękne i zadbane dłonie? Da się to wszystko pogodzić! To właśnie w tym momencie warto wspomnieć o przewadze lakieru hybrydowego nad zwykłym.

Ten drugi, który nie jest utwardzany w lampie UV jest z reguły mało trwały. W związku z tym musisz ciągle pamiętać o malowaniu paznokci. Jest to uciążliwe zarówno na co dzień, jak i podczas podróży. 

Z lakierem hybrydowym nie masz tego typu problemów. Jest on trwalszy, dzięki czemu możesz zapomnieć na dłuższy czas o konieczności malowania paznokci. Skupiasz się wyłącznie na pracy lub zasłużonym odpoczynku, a jednocześnie cieszysz widokiem zadbanych dłoni. 

Poza tym jest jeszcze coś, co sprawia, że lakier utwardzany w lampie UV można nazywać lepszym. Po jego nałożeniu odpada problem z obgryzaniem paznokci. Warto mieć to na uwadze, jeśli wcześniej nie mogłaś pozbyć się tego nawyku.

Lakier, który daje nieograniczone możliwości

To, że lakier hybrydowy jest trwalszy i pomaga rozwiązać problem z obgryzaniem paznokci to jedno. Kolejną zaletą jest to, że daje Ci nieograniczone możliwości w zakresie stylizacji paznokci. 

Do wyboru masz różnorodne lakiery, które pasują zarówno do casualowych, jak i wieczorowych kreacji. Szukasz czegoś kobiecego i seksownego? W takim razie polecamy Ci lakiery hybrydowe w odcieniach czerwieni (np. Sexy Red, Future Is You), które nigdy nie wychodzą z mody. 

Bardziej interesują Cię subtelne odcienie różu i beżu, które nie rzucają się w oczy i idealnie nadają się do biura? Lakiery Meet Me Half Way, Cheeky Cheetah albo Jungle Blush to coś dla Ciebie.

Nie musisz stawiać na jednolity kolor. Jeśli tylko masz na to ochotę możesz odrobinę zaszaleć i nadać stylizacji niepowtarzalny charakter. Pomogą Ci w tym naklejki lub tasiemki samoprzylepne. 

Do wyboru do koloru! Zajrzyj na naszą stronę, wybierz lakier hybrydowy, który wpadnie Ci w oko i do dzieła. Dzięki bogatej ofercie stworzysz stylizacje dobre na każdą okazję, a przy tym nie będziesz martwić się o to, że za chwilę znów trzeba będzie malować paznokcie. 

Materiał partnera zewnętrznego