Maska magicznie odbudowująca do włosów farbowanych i zniszczonych WAX Hermiona ColourCare

WAX Hermiona ColourCare
WAX Hermiona ColourCare | fot.: materiał partnera zewnętrznego

SKŁADNIKI AKTYWNE: KERATYNA; PANTENOL; EKSTRAKTY ZE SKRZYPU POLNEGO, HENNY i RUMIANU RZYMSKIEGO

Maska silnie odbudowująca do włosów farbowanych i po dekoloryzacji.

Cena: 29,90 zł

Pojemność: 240 ml

Kiedy Ziemia i planetoida Hermiona spotkały się w koniunkcji, pewna rozczochrana chemiczka po wielu próbach stworzyła formułę preparatu, po którym wreszcie jej włosy wyglądały pięknie i zdrowo jak u królewny.

Dzielimy się z Wami tym odkryciem!

  • Odbudowuje uszkodzone włosy, wygładza je i pogrubia.
  • Odżywia skórę głowy.
  • Pobudza i wzmacnia mieszki włosowe.

U 100% osób stwierdzono regenerację, zmniejszenie łamliwości i wypadania włosów podczas przeprowadzonego badania aplikacyjnego.

Magiczne rezultaty przy stosowaniu 2 razy w tygodniu z szamponem WAX Pure.

KERATYNA – jako białko jest głównym składnikiem budulcowym łodygi i osłonki włosa, produkowanym w mieszkach włosowych. Wnętrze łodygi włosa zwane korą, zbudowane jest ze spiralnie skręconych włókienek keratyny połączonych ze sobą poprzecznymi wiązaniami siarczkowymi, które odpowiadają za elastyczność włosa. Natomiast od ciągłości keratyny zawartej w osłonce włosa zależy zdrowy i błyszczący wygląd włosów oraz brak tendencji do ich rozdwajania. Hydrolizat keratyny otrzymywany z wełny owczej, ma postać płynnego roztworu, rozpuszczalnego w wodzie, zawierającego mniejsze cząsteczki protein keratynowych, które wnikają do wnętrza włosa. Skład aminokwasowy keratyny hydrolizowanej jest podobny do ludzkiego włosa i charakteryzuje się wysoką zawartością aminokwasów siarkowych: cystyny i metioniny, które odpowiadają za prawidłową, wewnętrzną strukturę włosa. Dzięki tym własnościom, keratyna: wyczuwalnie wzmacnia włosy, poprawia ich elastyczność i sprężystość, dodaje im połysku, gładkości i zdrowego wyglądu, zwiększa objętość włosów, poprawia ich wytrzymałość mechaniczną, dzięki czemu nie ulegają one łamaniu podczas czesania, redukuje skłonności do rozdwajania się końcówek, poprawia skręt włosów i ułatwia ich układanie, stosowana regularnie, przedłuża skręt włosów po trwałych ondulacjach, zwiększa stopień nawilżenia włosów, chroni włosy przed wysuszającym działaniem zbyt silnych detergentów stosowanych w szamponach, dzięki zawartości siarki, wpływa również korzystnie na skórę głowy, działa przeciwłupieżowo i łagodząco, wykazuje wysokie powinowactwo do włosów zniszczonych, na zasadzie cementu wypełnia i reperuje uszkodzenia włosów.

PANTENOL – Działanie przeciwzapalne. Łagodzi podrażnienia. Wygładza. Regeneruje. Nawilża. Zapobiega rozdwajaniu końcówek. Optycznie pogrubia i uelastycznia. Poprawia rozczesywalność i modelowanie. Nadaje połysk.

EKSTRAKT ZE SKRZYPU POLNEGO – Wzmacnia włosy stymuluje kolagen i elastynę. Ma działanie ściągające (przetłuszczanie się). Działa łagodząco.

EKSTRAKT Z HENNY – Naturalny filtr UV. Działanie przeciwutleniające. Działa antybakteryjnie. Reguluje procesy wydzielania sebum. Zapobiega utracie wody i regeneruje dzięki tworzeniu okluzji wokół włosa.

EKSTRAKT Z RUMIANU RZYMSKIEGO – Działa przeciwzapalnie, przeciwłupieżowo I dezynfekcyjnie. Chroni przed szkodliwymi właściwościami promieni słonecznych (działa przeciwutleniająco).


Materiał partnera zewnętrznego