TOP 3 kremy przeciwzmarszczkowe

kobieta z ręcznikiem na głowie nakładająca krem na twarz
Przed wyborem idealnego kremu przeciwzmarszczkowego warto określić kategorię interesujących daną osobę produktów | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Po ukończeniu trzydziestego roku życia warto zaopatrzyć się w krem przeciwzmarszczkowy. Choć u wielu pań oznaki starzenia nie są jeszcze widoczne gołym okiem, to w organizmie te procesy trwają już w najlepsze. W utrzymaniu pięknej i gładkiej skóry pomogą kremy przeciwzmarszczkowe. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru? Jak wybrać krem idealny dla swojej cery? Prezentujemy trzy najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe.

Kremy przeciwzmarszczkowe – dla kogo?

Przed wyborem idealnego kremu przeciwzmarszczkowego warto określić kategorię interesujących daną osobę produktów. Kremy przeciwzmarszczkowe są najczęściej przeznaczone dla pań w konkretnym wieku – przedziały obejmują dziesięć lub, zdecydowanie rzadziej, pięć lat – dzięki takiemu podziałowi możliwe jest stworzenie receptury bogatej w substancje pozwalające walczyć z problemami, z jakimi boryka się skóra kobiety w danym wieku. Przykładowo, panie po trzydziestym roku życia powinny dostarczać swojej cerze wystarczających ilości kolagenu odpowiedzialnego za sprężystość cery, a po pięćdziesiątym – zadbać o jej należytą regenerację i nawilżenie. Warto pamiętać o tym, że w profilaktyce zmarszczek ważna jest systematyczność – nawet najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe nie przyniosą oczekiwanego rezultatu, jeśli nie będą stosowane w codziennej pielęgnacji.

Najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe

Jednym z produktów, na które szczególnie warto zwrócić uwagę, jest Revitalift Filler marki L’Oréal Paris. Już samo opakowanie sugeruje innowacyjność kosmetyku, a jego receptura stanowi jednoznaczne potwierdzenie – produkt ten zawiera najwyższe na rynku drogeryjnym stężenie kwasu hialuronowego, który nawilża i wypełnia skórę. Jego uzupełnieniem jest fibroxyl, czyli substancja ujędrniająca, natomiast w składzie kremu na noc z tej serii obok kwasu hialuronowego znaleźć można ekstrakt Galanga działający silnie przeciwzmarszczkowo.

Dużą popularnością cieszą się również kremy przeciwzmarszczkowe marki Dr Irena Eris. Godny polecenia jest trójaktywny krem przeciwzmarszczkowy, czyli regenerujący krem na noc przeznaczony do pielęgnacji skóry dojrzałej. Sekretem jego działania jest innowacyjny, stymulująco-przeciwzmarszczkowy kompleks składników KRF. Kosmetyk pobudza spowolnione procesy regeneracji komórek skóry, wygładza i ujędrnia.

Trzecią propozycją są kremy z serii Ekspert Wieku L’Oréal Paris. Przeznaczone są one dla kobiet po czterdziestym, pięćdziesiątym i sześćdziesiątym roku życia, a ich głównym zadaniem jest wygładzenie i ujędrnienie skóry. To kosmetyki dostępne zarówno w wersji na dzień, jak i na noc. Zauważalna redukcja zmarszczek, efekt liftingu i odżywienia gwarantowane!


Materiał partnera zewnętrznego