Usuwanie cellulitu niezastąpioną metodą Onda

Kobieca pupa z cellulitem w szarych figach
Wszystkie chcemy wyglądać pięknie i nieskazitelnie, najważniejsze jest oczywiście zdrowe odżywianie i seria wykonanych ćwiczeń - to jednak nie zawsze pomaga | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Kolagen. Co to takiego? Kobiety jak i mężczyźni naturalnie w swoim ciele posiadają kolagen, który z upływem lat zaczyna zanikać. Substancja ta nazywana jest „białkiem młodości”. Bez niej skóra robi się wiotka i mało elastyczna, przez co zaczyna się wytwarzać cellulit. Z problemem tym zmaga się niemalże każda kobieta w większym bądź mniejszym stopniu. Wszystkie chcemy wyglądać pięknie i nieskazitelnie, najważniejsze jest oczywiście zdrowe odżywianie i seria wykonanych ćwiczeń – to jednak nie zawsze pomaga.

Co to jest Onda?

Onda to urządzenie medycyny estetycznej, które działa przez wykorzystanie mikrofal COOLWAVES, które przyczyniają się do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, wyszczuplają ciało, ujędrniają skórę i zwiększają jej sprężystość, modelują sylwetkę. Dzięki temu, że urządzenie wyposażone jest w dwie głowice, działające na różnych głębokościach mamy możliwość również działania na ujędrnienie i gęstość skóry. Energia stosowana w urządzeniu Onda jest bardzo wysoka, dzięki czemu zabieg przynosi spektakularne efekty. Ponadto głowice wyposażone są w zaawansowane systemy chłodzenia, dzięki czemu zabieg nie powoduje uczucia dyskomfortu.

Gdzie można stosować zabieg?

Urządzenie Onda likwiduje tłuszcz na małych jak i dużych partiach ciała. Umożliwia to modelowanie pośladków, pleców czy nawet brzucha, ale obejmuje też takie obszary jak kolana i ramiona.

Czy zabieg może stosować każdy?

Należy pamiętać, że procedurę wyszczuplającą możemy wykonywać u osób, u których złapany fałd skóry wynosi minimum 2 cm i maksimum 6 cm. Zabieg ten jest również doskonałym wsparciem dla osób odchudzających się. Dzięki połączeniu zabiegu z aktywnością fizyczną, dietą lekkostrawną – efekty będą jeszcze bardziej spektakularne, a ryzyko wiotkiej skóry przy utracie kilogramów będzie znacznie zredukowane.

W trakcie jednego zabiegu Onda (www.elite.waw.pl/onda/) deponuje ściśle określoną ilość energii, dlatego protokół zabiegowy dopuszcza wykonanie zabiegu w trakcie jednej procedury na maksymalnie 8 obszarach wielkości 15x15cm. Natomiast wszystkie kwestie oraz dokładny plan terapii omawiany jest z każdym pacjentem w trakcie pierwszych konsultacji.

Czy zabieg Onda jest bezpieczny?

Zabieg jest bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji, po zabiegu możemy wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, w trakcie zabiegu można odczuć zimno, ciepło czy mrowienie, jednak są to odczucia bardzo indywidualne. Po zabiegu zaleca się lekkostrawną dietę oraz picie dużej ilości wody. Będzie to miało wpływ na dobre samopoczucie oraz na długotrwały efekt zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • żylaki
 • cukrzyca
 • pacjenci z nadmierną otyłością(BMI powyżej 30)
 • ciąża, karmienie piersią
 • liczne choroby skóry
 • zakrzepica, zapalenie żył
 • choroby autoimmunologiczne
 • nadciśnienie
 • menstruacja
 • przekłucia (percing) w miejscach poddawanym zabiegowi
 • leczenie sterydami

Materiał partnera zewnętrznego