Jak skutecznie i bezpiecznie powiększyć członka?

powiększenie członka
Kompleksy na tle rozmiaru członka są bardzo powszechne wśród panów | fot.: materiał partnera

Jak powiększyć członka? To pytanie nurtuje wielu mężczyzn na całym świecie – większość z nich jest bowiem nie do końca zadowolona z rozmiaru członka oraz swoich możliwości w sytuacjach intymnych. Często jest to źródłem wielu kompleksów – panowie, którzy czują, że nie spełniają oczekiwań podczas zbliżenia, tracą pewność siebie, mają trudności w kontaktach z kobietami oraz cierpią na obniżony nastrój.

Na szczęście istnieją sposoby na powiększenie członka i objętości wytrysku, i to bez konieczności przeprowadzenia drogiej operacji. Poniżej przedstawiamy najlepsze naturalne metody, dzięki którym można osiągnąć zadowalające efekty niskim kosztem.

Jak powiększyć penisa? Czy to jest możliwe?

Kompleksy na tle rozmiaru członka są bardzo powszechne wśród panów. Martwią się oni, czy będą w stanie zadowolić swoją partnerkę i często porównują się z innymi mężczyznami, a jeśli długość ich penisa znajduje się poniżej średniej – mogą mieć problemy z samooceną i pewnością siebie. Nic dziwnego, że sposoby na powiększenie członka cieszą się dużą popularnością, a wiele z nich jest stosowanych już od setek lat na całym świecie. Czy jednak rzeczywiście możliwe jest wpłynięcie na długość swojego prącia?

Jak pokazują badania – tak, i to nie tylko za pomocą zabiegów czy operacji. Również naturalne sposoby są w stanie pomóc uzyskać kilka dodatkowych centymetrów, co w wielu przypadkach może bardzo pozytywnie wpłynąć na samoocenę i poczucie własnej seksualnej atrakcyjności.

Dostępnych jest wiele metod na powiększenie członka – niektóre są czasochłonne, ale skuteczne, inne przynoszą szybki efekt, ale za to są przeznaczone do doraźnego stosowania. Aby zyskać kilka dodatkowych centymetrów, wcale nie trzeba decydować się na inwazyjną operację powiększania penisa, po której mogą wystąpić liczne powikłania, w tym trwałe problemy z erekcją. Można bowiem skorzystać z naturalnych sposobów na wydłużenie członka, które mogą być równie skuteczne, a przy tym w pełni bezpieczne. Większość z nich można wprowadzić w życie samodzielnie, w zaciszu własnego domu, dlatego są łatwo dostępne dla wszystkich i nie powinny sprawiać żadnego problemu.

Jak naturalnie powiększyć penisa – sposoby

Poniżej zebraliśmy wszystkie najpopularniejsze metody na naturalne powiększenie penisa. Sprawdź, która z nich może się najlepiej sprawdzić w twoim przypadku.

Sposób na powiększenie członkaOpis  
                                   Tabletki                        Jednym z najskuteczniejszych, a przy tym w pełni bezpiecznych sposobów na powiększenie penisa są naturalne tabletki, opierające się o roślinne ekstrakty o udowodnionym działaniu. Wpływają one m.in. na:    
układ krwionośny mężczyzny, przyczyniając się do większego rozpychania ciał jamistych członka w trakcie wzwodu na skutek ich lepszego ukrwienia,
układ hormonalny, powodując wzrost testosteronu,
inne czynniki, oddziałujące na rozmiar penisa.
Ich regularne stosowanie przynosi świetne efekty, jednak należy być ostrożnym i wybierać wyłącznie polecane, sprawdzone preparaty, stworzone na bazie połączenia przebadanych składników naturalnych. Dzięki temu przyczyniają się do realnej zmiany rozmiaru członka, a przy tym nie powodują żadnych skutków ubocznych.
                                                          
                                   Pompki próżniowe                        Pompki próżniowe należą do doraźnych sposobów na powiększenie penisa, chociaż stosowane regularnie, mogą wpłynąć na jego rozmiar na dłużej. Są to specjalne urządzenia z cylindrem, do którego wkłada się członka i pompką, odsysającą powietrze z wnętrza pojemnika. Stosuje się je przede wszystkim do uzyskania wzwodu, dlatego są popularną pomocą przy problemach z erekcją. Ponieważ wpływają na rozszerzenie ciał jamistych członka, powodują także zwiększenie jego długości i grubości w porównaniu do wzwodu uzyskanego bez pompki.                        
                                   Ćwiczenia                        Rozmiar penisa można zmienić także z pomocą specjalnych ćwiczeń, których zadaniem jest powolne rozciągnięcie członka. Jest to metoda czasochłonna i wymagająca regularności – pierwsze efekty mogą być widoczne dopiero po kilku miesiącach jej stosowania. Istnieje wiele ćwiczeń, które zazwyczaj należy wykonywać na członku w stanie spoczynku – np. delikatne rozciąganie czy tzw. jelqing. Przeprowadzone poprawnie, czyli nie na siłę i z wcześniejszym rozgrzaniem członka, np. z pomocą ciepłego kompresu, są skuteczną i bezpieczną metodą.                        
                                   Ekspandery                        Ekspandery to specjalne urządzenia, które nakłada się na  penisa i nosi przez co najmniej kilka godzin dziennie. Rozciągają one tkanki członka, prowadząc z czasem do jego wydłużenia. Choć na rynku dostępne są obecnie nowoczesne ekspandery, które są niemal niewidoczne pod ubraniem i praktycznie nie powodują dyskomfortu podczas noszenia, jest to jedna z mniej wygodnych metod. Efekty jej stosowania są widoczne mniej więcej po 6 miesiącach, przy czym konieczne jest codzienne noszenie urządzenia. Warto być ostrożnym, ponieważ ze względu na stały ucisk na prącie mogą pojawić się bolesne erekcje lub zaburzenia ukrwienia członka – w razie ich zaobserwowania najlepiej zrezygnować z tej metody.                        
                                   Kwas hialuronowy                        Dostępne są zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym – dają one szybki efekt i pozwalają na zyskanie kilku dodatkowych centymetrów w obwodzie i długości członka. Polegają na wstrzyknięciu w penisa kwasu hialuronowego, który jest naturalną dla organizmu substancją, dlatego nie powoduje skutków ubocznych. Niestety, efekt jest nietrwały i trzeba go powtarzać przynajmniej co rok. Dodatkowo powiększanie kwasem należy do najdroższych metod – koszt jednego zabiegu to od 3 do 6 tys. zł.                        

Pompka do penisa – czy warto stosować?

Pompka do penisa to jedna z popularniejszych metod na powiększenie rozmiarów członka, choć jej głównym zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie wzwodu osobom, które mają problemy z erekcją. Modele próżniowe powodują wzrost ciśnienia krwi w naczyniach krwionośnych na skutek odessania powietrza z cylindra, w który wkłada się penisa. Prowadzi to do poszerzenia ciał jamistych, znajdujących się wewnątrz członka. – czytamy na https://biocity.pl/pompowanie-penisa/.

 To one odpowiadają za wzwód, dlatego z pomocą pompki do penisa można w łatwy sposób doprowadzić do erekcji, pozwalającej na satysfakcjonujący stosunek seksualny.

Regularne stosowanie pompki próżniowej przyczynia się do stopniowego rozciągania tkanek prącia, co na dłuższą metę może spowodować przyrost na długości i szerokości penisa podczas wzwodu. Taki efekt jest jednak możliwy jedynie przy wielomiesięcznym stosowaniu tego urządzenia. Warto przy tym pamiętać, że nieodpowiednie używanie pompki może prowadzić do uszkodzenia tkanek członka, a nawet martwicy, dlatego konieczne jest wykorzystywanie jej zgodnie z zaleceniami producentów i lekarzy. Nie powinno się także nadużywać tego urządzenia.

Pompka do penisa jest więc świetnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy mają problem z osiągnięciem pełnego wzwodu. Może również spowodować powiększenie członka, jednak na tym polu warto pomyśleć także o bezpieczniejszych metodach, takich jak naturalne tabletki.

Materiał partnera