Prezent inny niż wszystkie!

Laserowa korekcja wzroku w prezencie
Możemy więc podarować im karnet na badania diagnostyczne, które dokładnie sprawdzą stan wzroku oraz pozwolą precyzyjnie dobrać metodę korekcji | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Jednym z najbardziej absorbujących i wymagających  zadań dla wielu z nas jest wybór upominków dla naszych najbliższych. To nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli szukamy prezentu dla członka rodziny lub przyjaciela – często mamy wrażenie, że w poprzednich latach wykorzystaliśmy już wszystkie możliwe pomysły; a przecież nie chcemy się powtórzyć czy wybrać coś oczywistego czy wręcz niekoniecznie trafionego! Może więc warto w tym roku rozejrzeć się za prezentem zupełnie innym i wyjątkowym?

Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności…

… i spełnienia marzeń! W ostatnim czasie coraz częściej wybieramy dla bliskich prezenty niestandardowe; prezenty, które w jakiś sposób próbują ziścić życzenia właśnie o spełnianiu marzeń. Skok na bungee, przejazd samochodem wyścigowym, bilet na podróż do zagranicznego kurortu, wejściówka na wymarzony koncert, karnet na kurs tańca towarzyskiego… Można tak wymieniać bez końca. Często poświęcamy całkiem sporo pieniędzy, aby wykupić taki prezent, jednak wszyscy dobrze wiemy, że najważniejsze jest, by sprawić naszym najbliższym prawdziwą radość. Czy jest to jednak jedyne z życzeń, które chcielibyśmy pomóc spełnić? Co z tym, które prawie zawsze wymieniamy na początku, a bez którego wszystko inne traci sens? Jeśli zdrowie – bo o nim mowa –  jest dla nas tak ważne, może warto spróbować dać bliskim właśnie jego cząstkę?

https://vidiummedica.pl/

Prezent na lata

Tylko jak podarować zdrowie? Jest to przecież jedna z tych wartości niematerialnych, które bardzo ciężko zamknąć w prezentowym pudełku, nawet najpiękniej ozdobionym i opakowanym. Oczywiście możemy ofiarować komuś buteleczkę z suplementem diety lub pielęgnującym kosmetykiem, ale czy o to rzeczywiście chodzi? Chciałoby się raczej obdarzyć kochane przez nas osoby czymś trwałym, niezniszczalnym; czymś co naprawdę zrobi różnicę w ich życiu. W takim przypadku pojawia się ciekawy pomysł – voucher do profesjonalnej kliniki, w której prawdziwi specjaliści zadbają o zdrowie naszych najbliższych. Jednym z takich miejsc jest specjalistyczne Centrum Korekcji Wzroku – Vidium Medica z siedzibą w Krakowie oraz Warszawie.

Voucher na zdrowe oczy

Wielu z naszych bliskich cierpi na powszechne schorzenie obecnych czasów – wady wzroku (inaczej zwane wadami refrakcji). Często rozpoznane bardzo dawno temu – pozostają bez kontroli okulistycznej lub sprawdzane są tylko od czasu do czasu, np. przy konieczności wymiany szkieł lub okularów na nowe. Możemy więc podarować im karnet na badania diagnostyczne, które dokładnie sprawdzą stan wzroku oraz pozwolą precyzyjnie dobrać metodę korekcji. Ceny takich wysokospecjalistycznych badań mieszczą się już w przedziale od 100 do 200zł. Jeśli mamy przygotowany większy budżet i chcemy podarować najbliższym coś naprawdę wyjątkowego oraz trwałego, możemy pójść o krok dalej i zafundować im całkowite wyleczenie wady! Mowa tu o laserowej korekcji wzroku – nowoczesnej metodzie leczenia, która pozwala na stałe pozbyć się konieczności noszenia okularów, czy też soczewek kontaktowych. Specjaliści z Vidium Medica mogą zaproponować nam różne metody leczenia przy użyciu laserów femtosekundowych oraz excimerowych. Profesjonalne badanie kwalifikacyjnie pomoże wybrać najlepszą dla konkretnego pacjenta metodę zabiegu i wykluczy ewentualne przeciwwskazania do niego . Taki voucher to najlepszy prezent dla każdej osoby z wadą wzroku, która pragnie znów mieć zdrowe oczy.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Nie wszyscy z naszych bliskich są jednak okularnikami. Czy zatem ktoś, kto nie cierpi na wadę wzroku może być zadowolony z takiego okulistycznego prezentu? Otóż tak! Wielu bowiem z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że zmiany w narządzie wzroku mogły się u nas już rozpocząć, a świat wygląda ostrzej, niż nam się wydaje. Dla takich osób świetnym prezentem będzie nie tylko voucher na badanie okulistyczne, ale również karnet na terapię widzenia. Na czym ona polega? Jest to zestaw specjalnych ćwiczeń wzrokowo-motorycznych, prowadzonych przez wykwalifikowanego terapeutę, który pomaga doskonalić nasze oczy tak, by widziały lepiej. Cena takiego treningu wzrokowego to zaledwie 90zł.

Specjalistyczne Centrum Korekcji Wzroku – Vidium Medica oferuje bardzo szeroką gamę badań i zabiegów, które możemy podarować naszym najbliższym. Oprócz wcześniej wymienionych znajdziemy tu również nowoczesne metody leczenia m.in.: zespołu suchego oka, zaćmy, jaskry, zwyrodnienia plamki żółtej, czy też stożka rogówki. Vidium Medica oferuje również zabiegi z zakresu okuloplastyki, czyli dziedziny okulistyki związanej z chirurgią plastyczną (zajmuje się np. leczeniem opadających powiek czy usuwaniem kępek żółtych i skrzydlików).

Przy tak bogatej ofercie może być ciężko przewidzieć z czego bliska nam osoba ucieszyłaby się najbardziej. Na szczęście voucher nie jest przypisany do konkretnego zabiegu lub badania. Przeznaczamy więc wybraną przez nas kwotę, a adresat prezentu samodzielnie wybiera, co będzie dla niego najlepsze. Taka forma podarunku jest bardzo wygodna, praktyczna – i coraz powszechniej dziś stosowana.


Materiał partnera zewnętrznego