Nowe gry wideo w 2020 roku. Na które premiery gracze czekają najbardziej?

gaming rozgrywki
Z uwagi na ogromną ilość wyczekiwanych produkcji, ten rok może nieźle nadwyrężyć portfele graczy | fot.: stock.adobe.com

Jeżeli należysz do grupy osób, która nadal cieszy się resztkami gier wypuszczonymi w 2019 roku, z pewnością rozpromieniejesz na nowo po zapoznaniu się z listą gier, które mają wyjść na przełomie 2020. Ten rok przynosi ze sobą kilka niesamowitych wydań pomimo tego, że wszyscy doglądają sezonu wakacyjnego, w którym Sony i Microsoft mają wypuścić nową generację konsol pod nazwami Play Station 5 i Xbox Scarlett. Oprócz długookresowych prac, które ujrzą w końcu światło dzienne, przyjdzie nam zapoznać się z remake’ami starych gier. Jak widać dusza klasycznych gier wideo nadal ma się dobrze i wielkie firmy zajmujące się produkcją dalej są nimi zainteresowane. Mimo wszystko, zanim na dobre się ucieszysz, warto wspomnieć o tym, aby zacząć oszczędzać fundusze. Z uwagi na ogromną ilość wyczekiwanych produkcji, ten rok może nieźle nadwyrężyć portfele graczy. Oto kilka najbardziej wyczekiwanych tytułów.

Marvel’s Iron Man VR

Legendarny superbohater, w którego będziemy mogli wcielić się w trybie VR to pozycja, której nie można przeoczyć. Wirtualna rzeczywistość pozwoli ci wskoczyć w fantastyczny kostium Iron Mana i poczuć jego potężną moc na polu walki. Deweloperzy gry przygotowali dla nas pierwszoosobowy tryb, w którym będziemy mogli swobodnie latać, używać jego znanych gadżetów i używać wszystkich pozostałych umiejętności, w które został wyposażony kombinezon Tony Starka.

Final Fantasy VII Remake

Prawdę mówiąc Final Fantasy nie musi być przedstawiane chyba nikomu. Siódma odsłona kultowej gry otrzyma swój remake, który zobaczymy już w tym roku. Fani serii z całą pewnością zacierają ręce z myślą o tym wspaniałym dziele sztuki. W odświeżonej odsłonie będziemy mogli przypomnieć sobie magię tego klasyka i oczarować się nim ponownie, dzięki lepszej grafice i o wiele sprawniejszym systemom walki.

Studio odpowiedzialne za remake dało znać dla opinii publicznej, że gra spełni wymagania zarówno osób, które powracają do swojego ulubionego tytułu z dzieciństwa, jak i tych, którzy zanurzą się w świat Final Fantasy po raz pierwszy.

Resident Evil 3 (Dostępny zarówno na platformach PC, XBOX i PS)

Świat graczy w roku 2019 doczekał się sławnego odświeżenia tytułu Resident Evil. Po niezwykle pozytywnym odbiorze firma postanowiła pójść za ciosem. W tym roku przygotują dla nas kolejną, odświeżoną graficzne i pod kątem gameplayu wersję kultowego Residenta.

Cyberpunk 2077

Wstawaj Samuraju, mamy miasto do spalenia. Oto słowa, które przywodzą na myśl Cyberpunka osadzonego w przyszłości. CD Projekt odpowiedzialny za ogromny hit, którym jest znany na całym świecie Wiedźmin, tym razem zaserwuje graczom tytuł pochodzący z przyszłości. W ręce milionów graczy zostanie oddana możliwość spotkania się z wirtualnym odzwierciedleniem Keanu Reeves’a.

Jak widać rok 2020 w kwestii nowych tytułów gier wideo, ma się wyśmienicie. Przyjdzie nam odkryć nie tylko  wyczekiwane od wielu lat nowe, nieznane nikomu nowe światy, ale także otrzymamy okazję odświeżenia klasycznych gier, które gościły na naszych komputerach ponad dekadę temu.

RMA