Netflix: The Innocents – zapowiedź nowego serialu

To, co widzisz nie jest tym, na co wygląda. Miłość zmienia wszystko | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

To, co widzisz nie jest tym, na co wygląda. Miłość zmienia wszystko. Netflix zapowiedział nowy serial oryginalny The Innocentsktórego premierę zaplanowano jeszcze na 2018 r.

Nastoletni Harry i June uciekają z domu, żeby być razem. Ucieczka staje się początkiem niezwykłej podróży, która pozwala im odkryć prawdę o sobie i niszczy niewinne marzenia. Tajemnice skrywane przez rodziców wystawiają ich uczucie na próbę, a niezwykły dar, jaki posiadają nastolatkowie, uwalnia potężne siły chcące rozdzielić ich na zawsze.

The Innocents został wyprodukowany przez brytyjską firmę New Pictures pod kierownictwem Charliego Pattinsona, Elaine Pyke i Willow Grylls. Twórcami serialu są Hania Elkington i Simon Duric. Za produkcję odpowiada Chris Croucher, a producentami wykonawczymi są Charlie Pattinson, Elaine Pyke, Willow Grylls oraz Farren Blackburn, który wyreżyserował 6 z 8 odcinków.

W serialu występują Sorcha Groundsell (Klika, Iona, Sleeping Lions) jako June, Percelle Ascott (Czarodzieje kontra Obcy, The Weekend Movie) jako Harry oraz Guy Pearce (Tajemnice Los Angeles, Memento, Jak zostać królem) w roli Halvorsona.

Więcej informacji dostępnych na www.netflix.com/theinnocents


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,