Nie tylko Netflix. Zima w towarzystwie najlepszych seriali telewizyjnych

seriale zima 2019 tv
Kilka polskich seriali na mroźną zimę | fot.: Fotolia

Telewizja zaskoczyła w tym sezonie ciekawymi propozycjami seriali. Oprócz dobrze nam znanych seriali i ich kontynuacji, na najbardziej popularnych kanałach pojawiły się też nowości, które warto odnotować jeśli poszukujemy seriali o lekkiej tematyce oraz umieszczonych w polskich realiach.

Najnowsza propozycje telewizji TVP

Telewizja Polska TVP nagrała i jest nadal w trakcie nagrywania nowego serialu. Lubicie śledzić życie lekarzy, ich codzienne zmagania, problemy i rozterki? Serial, jaki przygotowała Telewizja Polska, pokazywać będzie jak funkcjonuje szpital, jego pracownicy i pacjenci. Producenci zastrzegają, że nie jest to kopia, tak dobrze znanego serialu „Na dobre i na złe”, w którym rzeczywistość była nieco podkoloryzowana. W nowym serialu „Echo serca”, będziemy mogli zobaczyć szpital zbliżony do polskiej rzeczywistości, z problemami finansowymi, wymagający remontu, z brakami sprzętu. W produkcji wystąpi cała plejada dobrze nam znanych aktorów, takich jak Antoni Pawlicki czy Kamila Baar, a także Zbigniew Zamachowski i Julia Pogrebińska. Pierwszy odcinek wyemitowano 15 stycznia 2019 o godzinie 21:40 w TVP1. Warto wejść na stronę TVP1 i za pomocą VOD obejrzeć pierwszy odcinek i sprawdzić czy warto kolejny wtorkowy wieczór spędzić oglądając nową propozycję TVP.

Nowy serial na TVN

Zimowe wieczory możemy urozmaicić nową i bardzo ciekawą propozycją telewizji TVN. Nowy serial „Zakochani po uszy” to opowieść o pewnej pani weterynarz. W postać pani doktor wcieliła się Katarzyna Grabowska. Perypetie życiowe i miłosne Asi zapewne przyciągną niejednego wytrawnego fana seriali. Serialowa doktor Asia otwiera własny gabinet weterynarii i już pierwszego dnia pracy uszkadza sobie ząb. Trafia do gabinetu dentystycznego i…już wiemy jak potoczy się ta historia miłosna. Serial „Zakochani po uszy” startuje już 21.01.2019 o godzinie 18:30 na antenie TVN, nie zapomnij zając sobie wtedy wygodnego miejsca przed telewizorem.

Mroczny serial na Polsacie

W Polsacie już od jakiegoś czasu możemy śledzić losy bohaterów serialu „Ślad”. Opowiada o pracy grupy specjalnej wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ. W rolę dowódcy grupy  Renaty Różańskiej, wciela się Anita Jancia, która zagrała min. w takich filmach jak „Wataha” czy „Dzień kobiet”. Renata tworzyła grupę od samego początku, jej największą podporą jest zastępca, nadkomisarz Rafał w którego wcielił się Mariusz Jakus, który zagrał w takich filmach jak „ Symetria” czy „Fala zbrodni”. W zespole Renaty znajduje się też lekarz medycyny sądowej Anna,technik IT Tomasz, który ma za sobą przeszłość hakerską oraz podkomisarz Artur Kotowicz „Kot” o zaiste wspaniałym umyśle analitycznym. W skał zespołu wchodzi w sumie 14 ekspertów, których zmagania możemy oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 23:10 na kanale Polsat.

Zapraszamy do oglądania i śledzenia seriali, którymi tej zimy poczęstowały nas polskojęzyczne kanały telewizji. Zalej gorąca malinową herbatę i zanurz się w świat bohaterów seriali.

ANO

Tags from the story
,