Co się dzieje z moją paczką?

Kobieta odbiera paczkę od kuriera
Magnesem staje się sposób działania firmy – szybko, bezpiecznie i sprawnie, bez ukrytych kosztów i zawsze z troską o klienta. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Z usług kurierskich firmy in Postu korzysta mnóstwo ludzi w całej Polsce, a paczkomatów wciąż przybywa. Magnesem staje się sposób działania firmy – szybko, bezpiecznie i sprawnie, bez ukrytych kosztów i zawsze z troską o klienta. Szukanie przesyłek to dodatkowa opcja, która jeszcze bardziej uatrakcyjnia ofertę firmy.

Rejestracja na managerze paczek

Nadanie przesyłki kurierskiej bądź przesłanie jej za pomocą paczkomatu – te dwie usługi to priorytetowa działalność In Postu. Wystarczy zarejestrować się na stronie Managera Paczek, założyć konto i zasilić swoją wirtualną skarbonkę, aby prosto i szybko nadawać przesyłki za pomocą kilku kliknięć. Po wydrukowaniu etykiety wystarczy udać się do wybranego paczkomatu, wstukać wydrukowany na niej kod i dalej krok po kroku postępować wedle pojawiających się na wyświetlaczu wskazówek. Po otwarciu się skrytki należy włożyć do niej paczkę i zatrzasnąć drzwiczki. Od teraz paczka wyrusza w drogę i najprawdopodobniej na drugi dzień powinna dotrzeć bezpiecznie do adresata.

Wysyłaj bez rejestracji

Dla tych, którzy nie chcą rejestrować się na stronie, istnieje równie ciekawa alternatywa – wysyłanie paczek bezpośrednio w paczkomacie. Tutaj również procedura jest dziecinnie prosta i wszystko przebiega płynnie, w ekspresowym tempie. Wystarczy wybrać określoną maszynę in Postu, kliknąć w okienko „Nadaję paczkę” i dalej postępować wedle wskazówek pojawiających się na ekranie paczkomatu. Za przesyłkę możesz zapłacić kartą płatniczą, ale zawsze trzeba sprawdzić przed realizacją takiej transakcji, czy dana maszyna zaopatrzona jest w tego typu funkcję.

Sprawdź przesyłkę!

Po zapakowaniu i wysłaniu przesyłki teraz nadchodzi czas na jej śledzenie. Każdy chce wiedzieć, gdzie się w danym czasie znajduje jego paczka, dlatego z tej funkcji chętnie korzystają prawie wszyscy. Wystarczy wpisać na stronie in Postu w okienku oznaczonym „Śledzenie przesyłek in Post” numer nadania (ciąg znaków nadrukowany na liście przewozowym), aby pojawiła się aktualna informacja na temat paczki. Na bieżąco nadawca i adresat dostają aktualizacje na temat lokalizacji przesyłki, a po jej dostarczeniu potwierdzenie smsem i e-mailem na skrzynkę pocztową. Oczywiście podawany jest także czas przewidywanego dostarczenia jej do odbiorcy.

Bardzo pomocna jest również pomysłowa aplikacja na smartfona Furgonetka.pl, za pomocą której sprawdzenie przesyłki jest banalnie proste. Niezależnie w jakim miejscu ktoś się znajduje, zawsze ma możliwość śledzenia przesyłki, co jest bardzo pomocne np. w kontekście zaplanowania innych rzeczy związanych z odbiorem paczki. Oprócz funkcji sprawdzania przesyłek można być pewnym, że in Post powiadomi o momencie wysłania paczki oraz o przewidywanym i rzeczywistym czasie dostarczenia. Dzięki temu obie strony transakcji są pewne, że przesyłka jest bezpieczna i spokojnie oczekują na nią, śledząc aktualne miejsce jej pobytu.

Jeszcze nigdy wysyłanie i odbieranie paczek nie było tak łatwe jak z in Postem. Firma zdobywa sobie z roku na rok coraz większe zaufanie tysięcy ludzi i wciąż poszerza bazę paczkomatów w większych, jak i mniejszych miejscowościach.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,