Garść inspiracji na umeblowanie pokoju małego dziecka

łóżeczko Tweeto
Jak widać łóżeczko Tweeto rośnie razem z dzieckiem | fot. tweeto.pl

Przyjście na świat upragnionego maleństwa to czas wielkich zmian w naszym życiu i naszym mieszkaniu. Większość przyszłych rodziców już przed narodzinami dziecka rozpoczyna urządzanie jego pokoju lub kącika. Rynek produktów służących do wyposażenia dziecięcego pokoju jest bogaty. Często mamy problem z podjęciem decyzji co kupić. Biorąc pod uwagę zdrowie potomka, warto nabywać wyroby wyprodukowane z naturalnych materiałów i pomalowanych farbami dedykowanymi do użytku przez dzieci.

Polski producent mebli dla dzieci

Specjalistą w tej dziedzinie jest producent mebli dziecięcych marki Tweeto. Priorytetem firmy jest tworzenie wyrobów, które zapewniają bezpieczne użytkowanie. I chodzi tutaj zarówno o wysoką jakość materiałów użytych do produkcji, jak i o projekt mebli. W ofercie są zatem egzemplarze o zaokrąglonych kształtach. Właściciele firmy są szczęśliwymi rodzicami. Projektując meble, kierują się swoimi własnymi doświadczeniami. Znają potrzeby dzieci i rozumieją oczekiwania innych rodziców.

Meble Tweeto są niezwykle trwałe. Z powodzeniem przetrwają intensywne użytkowanie przez kilkoro dzieci. Poza tym są również bardzo stylowe. Wyróżniają się oryginalnym designem oraz przyjemną dla oka kolorystyką.

Wielofunkcyjne łóżeczko, które rośnie razem z dzieckiem

Sztandarowym produktem firmy jest wielofunkcyjne łóżeczko. Powoli staje się bestsellerem. Ten niepozorny mebel posiada aż 7 funkcji, w tym:

  • łóżeczko dostawiane do łóżka rodzica,
  • przewijak,
  • łóżeczko dziecięce na stałych nóżkach,
  • łóżeczko mobilne na kółkach,
  • łóżko dla dziecka w wieku 4-5 lat,
  • kojec dziecięcy,
  • stolik z dwoma krzesełkami dla dzieci i dorosłych.

Jak widać łóżeczko Tweeto rośnie razem z dzieckiem. Może mu towarzyszyć od narodzin aż do wieku szkolnego. Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, to oszczędzamy sobie czasu na szukanie nowych mebli, w sytuacji, gdy dziecko przechodzi na kolejny etap rozwoju. A staje się tak chociażby wtedy, gdy wyrośnie z łóżeczka i potrzebuje zwykłego łóżka.

Warto zwrócić uwagę na materiał wykonania oraz kolorystykę wielofunkcyjnego łóżeczka Tweeto. Zostało ono zrobione z naturalnego drewna. W opcji jest wiele kolorów do wyboru, w tym: bukowy, biały, miętowy, różowy, wenge.

Właściciele Tweeto zaprojektowali również dodatkowe akcesoria do łóżeczka 7 w 1. Dzięki nim funkcjonalność łóżka jeszcze bardziej się poszerza. Można bowiem dokupić płozy oraz uchwyt na baldachim. W sklepie dostępne są także inne akcesoria, takie jak: materace, pościel, karuzele nad łóżeczko.

Atrakcyjna szafa na dziecięce ubrania

Ważnym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego jest szafa na ubrania. Tweeto proponuje swoim klientom nieszablonową szafę w postaci wieszaka z jedną lub dwiema półkami. Mebel ten przypomina wyglądem uwielbiane przez dzieci tipi. Sprawdzi się głównie w minimalistycznych wnętrzach.

Stawiając szafę Tweeto w pokoju dziecka mamy gwarancję dostępu do wszystkich ubrań. Odzież można umieścić na wieszakach. Na półkach znajdzie się miejsce na różne dziecięce akcesoria i zabawki.

Efektowna komoda z przewijakiem

Ogromnym ułatwieniem w opiece nad małym dzieckiem jest posiadanie komody z przewijakiem. Ten praktyczny i efektowny mebel umożliwia bezpieczne i wygodne wykonywanie czynności przewijania i przebierania dziecka.

Komoda posiada pojemne szuflady, w których pomieszczą się pieluchy, kosmetyki i odzież na zmianę. Gdy maluch wyrośnie z pieluch, mebel zmienia się w standardową komodę. Ze względu na atrakcyjny design, można ją ustawić nie tylko w pokoju dziecka, ale również w salonie lub w sypialni.


Materiał partnera zewnętrznego