Misie Szumisie – nowy wynalazek dla niemowląt!

urocza dziewczynka śpiąca z misiem
Misie Szumisie to urocze maskotki z wbudowanym mechanizmem odpowiedzialnym za emisję fal dźwiękowych w postaci delikatnego szumu, który według wielu badań działa na dzieci uspokajająco | fot.: materiał partnera

Zabawa odgrywa ogromną rolę w życiu dziecka już od najmłodszych lat. Stanowi ona nie tylko formę rozrywki, ale także umożliwia mu rozwój fizyczny i intelektualny. Maluchy w pierwszych miesiącach życia odkrywają otaczający je świat za pomocą zmysłów, dlatego są one szczególnie wrażliwe na bodźce takie jak np. dźwięki. Pierwsza zabawka dla noworodka powinna pobudzać różne części mózgu w delikatny, subtelny sposób, gdyż głośne, migające ostrym światłem przedmioty mogą wywoływać u niego reakcje lękowe. Na szczęście, wielu producentów wzięło pod uwagę ten fakt, tworząc pierwsze zabawki dla niemowlaka, które nie tylko pobudzają zmysły dziecka, ale również wykazują właściwości uspokajające i usypiające, co stanowi duży atut nie tylko dla maluszka, ale również dla zmęczonych rodziców, którzy nieraz muszą poświęcać nawet kilka godzin na położenie swojej pociechy do snu. Doskonałym przykładem takiej zabawki jest miś Szumiś, mający pozytywne opinie wśród wielu rodziców.

Misie Szumisie – czym są?

Misie Szumisie to urocze maskotki z wbudowanym mechanizmem odpowiedzialnym za emisję fal dźwiękowych w postaci delikatnego szumu, który według wielu badań działa na dzieci uspokajająco. Taka reakcja jest spowodowana faktem, że dźwięk ten przypomina dziecku szum wód płodowych w łonie matki, co daje mu poczucie bezpieczeństwa i bliskości, które są jego podstawowymi potrzebami emocjonalnymi. Co więcej, dużą popularnością cieszy się Szumiś z czujnikiem snu, który informuje rodziców, gdy ich pociecha się obudzi. Na rynku możemy znaleźć Szumisie generujące różne rodzaje szumu, co jest bardzo istotne, gdyż każdy maluch może inaczej reagować na poszczególne dźwięki, dlatego niektóre z nich mogą być dla niego bardziej efektywne. Ponadto, wspaniałym rozwiązaniem są misie Szumisie sterowane za pomocą aplikacji w smartfonie, dzięki której możesz w wygodny sposób uruchamiać i wyłączać zabawkę oraz kontrolować głośność i rodzaj szumu bez konieczności wchodzenia do pokoju dziecka i ryzyka jego przypadkowego obudzenia. Co więcej, Szumiś z czujnikiem snu powiadomi Cię za pomocą aplikacji o tym, czy Twoja pociecha śpi, a ponadto posiada funkcję automatycznego uruchamiania się w przypadku wybudzenia dziecka.

Misie Szumisie – doskonali towarzysze podróży

Pierwsze zabawki dla niemowlaka często bywają również towarzyszami podróży. Nawet niewielka zmiana otoczenia wzbudza ciekawość dziecka i może wywoływać w nim silne emocje. Spacer, wizyta u znajomych czy wyjazd na wakacje stanowią duże zmiany dla noworodka, który może czuć niepokój związany z nową sytuacją. Dlatego planując wyjście z niemowlakiem, warto zawsze zabierać ze sobą coś, co jest mu dobrze znane i pozwoli mu poczuć się bezpiecznie w nieznanym otoczeniu. Doskonałą propozycją jest pierwsza zabawka dla noworodka, która towarzyszy mu od początku życia. Trafnym przykładem jest oczywiście Szumiś, posiadający świetne opinie nie tylko jako zabawka do domu, ale również podczas podróży, gdyż ułatwia usypianie dziecka nawet w obcych dla niego miejscach. Co więcej, niektóre misie Szumisie są wyposażone w specjalny gryzak-zawieszkę, dzięki któremu możesz przyczepić go do wózka lub torby, co pozwoli uniknąć zgubienia zabawki.

Szumiś – opinie

Misie Szumisie doskonale sprawdzają się jako pierwsze zabawki dla niemowlaka, co potwierdzają pozytywne opinie rodziców. Szumiś z czujnikiem snu wyręczy Cię w usypianiu dziecka, dając Ci chwilę wytchnienia i trochę czasu dla siebie, który dla świeżo upieczonych rodziców jest na wagę złota. Z kolei poza funkcjonalnością, misie Szumisie są również pięknymi maskotkami, które będą cudowną ozdobą w pokoju Twojej pociechy. Świetnym pomysłem jest zebranie kolekcji kilku Szumisiów, które razem będą stanowić uroczą całość. Dużą popularnością cieszy się sympatyczna rodzinka kolorowych misiów, na którą składają się Matt, Mia, Max, Lily, Leon, Simon, Suzy, Sam i Lena. Każdy z nich wyróżnia się barwą stroju i futerka, a co więcej posiadają one różne funkcje, dlatego możesz wybrać Szumisia pasującego do preferencji Twoich i Twojego maluszka. Oprócz maskotek wspaniałą opinią cieszą się również misie Szumisie w formie poduszek, które dzięki rzepom można zamocować w różnych miejscach np. w wózku lub łóżeczku, a nawet nosić na ręce czy nadgarstku, co stanowi dużą wygodę podczas opieki nad dzieckiem. Jeśli więc szukasz pierwszej zabawki dla noworodka, fantastyczną propozycją będzie miś Szumiś, który z pewnością stanie się uwielbianym członkiem rodziny, nie tylko przez Twoje dziecko, ale również przez Ciebie!


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, , ,