Prywatny poród – wymysł czy wygoda?

stópki nowo narodzonego dziecka
Decydujące się na prywatny poród kobiety mogą liczyć na spokój i poczucie bezpieczeństwa, profesjonalny, nastawiony przyjaźnie na klienta personel oraz wysoki standard pomieszczeń | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Na korzyść prywatnego porodu przemawia bardzo dużo argumentów. Na pierwszym miejscu jest profesjonalny, nastawiony przyjaźnie na klienta personel gwarantujący wysokiej jakości opiekę. Nie bez znaczenia są niezwykle dogodne warunki – dobrze wyposażone i nowocześnie zaprojektowane sale.

Prywatny poród – dlaczego warto?

Mimo iż kondycja publicznych oddziałów położniczych stale się poprawia, nadal wiele kobiet odczuwa obawy w związku z porodem w szpitalu mającym kontrakt z NFZ. Idąc naprzeciw oczekiwaniom przyszłym mam i mając na względzie możliwie najwyższą jakość opieki w tym szczególnym dla nich momencie, na rynku medycznym pojawiają się nowe prywatne kliniki położnicze. Decydujące się na prywatny poród kobiety mogą liczyć na spokój i poczucie bezpieczeństwa, profesjonalny, nastawiony przyjaźnie na klienta personel oraz wysoki standard pomieszczeń. Narodziny dziecka to bardzo ciężkie dla organizmu doświadczenie. Dlatego prywatnego porodu nie powinno się traktować jako wymysłu, a potrzebę stworzenia należytych warunków podczas doświadczania cudu narodzin.

Prywatny poród – gwarancja bezpieczeństwa

Doskonałą propozycją dla przyszłych mam szukających miejsca do bezpiecznego i komfortowego porodu jest Szpital Medicover. Decyzja na prywatny poród to gwarancja przyjęcia na oddział w dniu porodu. Rodząca nie musi się martwić, że może zabraknąć dla niej miejsca, jak to się zdarza w przypadku placówek publicznych. Razem z maleństwem mają zapewnioną opiekę wysokiej klasy specjalistów z bogatym doświadczeniem.

Ciąża i kończący ją poród wiążą się niekiedy z groźnymi dla matki lub dziecka komplikacjami. W placówce tej sąsiedzko położone są m.in. oddział położniczy, patologii ciąży oraz neonatologii i intensywnej opieki nad noworodkiem, które dysponują najlepszym i najnowocześniejszym sprzętem medyczny. Rozwiązanie takie pozwala na szybką interwencję i stały bliski kontakt matki z dzieckiem. Nie ma konieczności przewożenia do innych placówek, co jest ogromnym komfortem.

Prywatny poród – empatyczny i serdeczny personel

Na ciepłe wspomnienia z okresu porodu ma wpływ przyjacielsko nastawiony do rodzącej personel. Serdeczność, empatia, ciepło to podstawa dobrej atmosfery, która nie pozostaje bez znaczenia na przebieg akcji porodowej. Decydując się na prywatny poród, kobieta ma pewność, że zostanie potraktowana z szacunkiem i godnością. Uzyska profesjonalną odpowiedź na nurtujące ją pytania, nic nie zostanie jej narzucone czy zignorowane.

Prywatny poród – standard placówek

Kolejnym czynnikiem przemawiającym za prywatnym porodem jest bardzo wysoki standard oferujących go placówek. Miejsca te są bardzo dobrze wyposażone i zaprojektowane. W wielu przypadkach rodzące mają do dyspozycji urządzone ze smakiem pokoje z eleganckimi meblami, nastrojowymi dodatkami, udogodnieniami (typu Internet, klimatyzacja, telewizor, sprzęt grający) i przede wszystkim prywatną łazienką. Wszystko po to, aby zadbać o ich komfort psychiczny i umilić pobyt w szpitalu. Obraz ten to całkowite przeciwieństwo publicznych porodówek z wieloosobowymi salami.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,